AMuS: Hornerov posilnený vplyv môže byť predzvesťou Verstappenovho konca v Red Bulle | Magazín F1 - F1online.sk

Když tak nad tím přemýšlím, nerozpadá se ten Red Bull už déle než deset let? Odešel i Vettel, Ricciardo… Vždyť ti chudáci musí vzít zavděk i nic moc Pérezem… :grin:

Oni si myslí že vědí více než AMuS :man_shrugging: Neberu jim to, jen to odpovídá tomu jak píšou když jsou o něčem skálopevně přesvědčeni :shushing_face: Já jsem si nevšiml že píšeme jasně jak tohle skončí, jen sledujeme dění. Oni žádný nevidí, oficiálně skoro nikdo nic neřekl, tak se nic neděje a hotovo :grin: Nakonec třeba maj pravdu a blafování přisuzujeme příliš velký význam. Všichni se tam jen jednotně obejmou a oni, i když to nepřiznají, si jen hlasitě oddechnou :slightly_smiling_face:

Ale to není jen AMuS, že jo. Schválně jsem tu dal příklad z loňska, kde tu bylo “no, takže se nic neděje, to jen twitter bojovníci zase psali”. Po pár měsících, už to je "žádný rozpad RB se nekoná ". Nepoučitelní. Hlavně nechápou, že to není hejt na Red Bull, to jsou přebrané články od novinářů z prostředí F1. Navíc jsem si nevšiml, že by kdokoliv tvrdil, že se Red Bull Racing rozpadne, psalo se o rozpadu Horner - Helmut - Verstappen a potenciálně Newey. Nevím, jestli je to pro ně tak těžké pochopit, nebo schválně převrací tyhle komentáře. Ve výsledku vidíš, jak se tu @Bretnix cuká a zase si hraje na toho, kdo je nejinteligentnější a kope u toho, protože si oponent dovolí něco napsat, co se mu nelíbí. K tomu snad jen dodám to, že pravě inteligentní lidé nemají potřebu se tímhle ohánět :slightly_smiling_face:

2 Likes

Jejich neschopnost uznat že na tom něco je je prostě do očí bijící, jen proto že my jsme na to poukazovali mezi prvními :man_facepalming: Jako no a co? To musej být jen neustále ve válce nebo jak? Ti to maj osobní dříve než něco napíšeš :face_with_hand_over_mouth: Nikdo je nenutí se k tomu vyjadřovat dokud to na ně nebude mít dle jejich měřítek viditelnou akci, to je jejich věc, no ostatní přesvědčovat o tom že se nic neděje a jen média včetně AMuS a Telegraf a motorsport a všichni jen kecaj, no to určitě :grin:

1 Like

Prostě se jedná o ty, kterým fandí, z jejich pohledu je tohle negativní, tak vystupují tímhle způsobem. Ještě by bylo dobrý si uvědomit, že to co tu píšeme (my všichni) na fóru, tak těžko zvrátí situaci v týmech F1. Já tady tomu osobně nerozumím, ale je to jejich boj, očividně je pro ně lepší vystupovat a bojovat, než diskutovat

1 Like

Je březen venku je 23° a ti dva prolhaní fanatici nemají nic lepšího na práci než napsat na fórum už 120 nesmyslů.

3 Likes

:sweat_smile:

2 Likes

Zatím je to jen kouř, což je divný pokud nehoří :grin:

1 Like

V nové epizodě kolo na kolo se nějak shodli že Jos Verstappen je hovado a že je schopen realizovat se tím že Maxe posune do Mercedesu :man_shrugging:

1 Like

Tak Koštu si pouštět nebudu. :smiley:
Ten je jinde.

My víme, že s ním souhlasíš anyway :grinning:

2 Likes

Pec pod Sněžkou? Výborná sviatočná voľba :slight_smile:

Co máš tou Pecí? :slightly_smiling_face: To není první fotka od tebe odtamtud. :thinking:

6 Likes

Přeji nádherný jarní výlet. :sun_behind_small_cloud:

Paráda, Krkonoše. :hugs: :heart:

Hezkej palac sis postavil

Vypadá to že dle posledních zpráv Helmutova pozice stále slábne, a Mercedes prý tolik nemíří na Adriana ale jeho pravou ruku Pierra Wachého, jenž je považován za důležitější osobu i pro Maxe :thinking: A co se týče opuštění zaměstnance Lee Stevensona, tak ten prý pro Maxe není ztráta, protože už prý tři roky nenese žádnou odpovědnost za Verstappenův vůz.

O Wachého se snaží i Ferrari a AM, takže mě to nepřekvapuje. Takž poslední tři roky je hlavím mechanikem pro Maxe, ale nenese zodpovědnost za jeho monopost? tak to je dobrý :slight_smile: