Btw.: 109 and counting…abych to tu uplně neopustil.
Krásný souboj v biatlonu. ![]()
O takovém souboji v F1 se nám momentálně může jen zdát, lol.
Nice.
Super, takže Alonso ještě prodlouží v září a bude to na přiští sezony v cajku. ![]()
No v celkovém pořadí to bude ještě zajímavé. Aicherová má formu a jezdí všechno, poslední slalom byla druhá za Shiffrinovou a OS je otazník…hlavní bude neudělat chybu.
ye, jedna z největších srdcařek a lyžařek, nevím o nikom kdo se dokazal tak vyždímat na trati a kdo by byl lepší ve sjezdech na běžkách než ona. Tohle je sad. ![]()
![]()
@JessieDiggins
Poslední, i ten největší globus rozdány. Celkově to dopadlo dle očekávání - Odermatt, Shiffrin.
Je mi docela líto němky Aicherové, co jezdila jako jediná všechny disciplíny a zvládala to na špičkové urovni a nemá ani jeden globus, přitom by se dalo říct, že byla komplexnější než Mikaela. Jenže Shiffrinová je na jiné planetě ve slalomu a získala 980 bodů z 1000 možných a dokončila všechny zavody v točivých disciplínách. Aicherová měla několik DNF pokud se nepletu, to jí stálo nakonec celkový globus. Každopádně Shiffrinová má obrovskou soupeřku do dalších let, tohle bylo těsné.
Pěkná sezona. Bye.
Obří slalom W: Julia Scheib
Obří slalom M: L.P.Braathen
Slalom M: Atle Lie McGrath
Overal:












