Alonso vysvetľuje, prečo je v tejto sezóne tak málo nehôd: Nejazdíme naplno | Magazín F1 - F1online.sk

Verili by ste tomu, že už deväť veľkých cien po sebe sme na trati nevideli bezpečnostné vozidlo? Bernd Mayländer nemal takú dlhú pauzu už viac ako 20 rokov. Čím to je, že preteky zrazu prebiehajú tak pokojne? Fernando Alonso má jednu teóriu, ktorá by to mohla vysvetľovať.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/174393/alonso-vysvetluje-preco-je-v-tejto-sezone-tak-malo-nehod-nejazdime-naplno

Takže další věc na houno.

2 Likes

Alespoň Max se to snažil trochu napravit při sundání Landa a snaze sundat Hama

3 Likes

Lidi si stěžovali, že SC až moc ovlivňuje závody.
Teď SC neovlivňuje závody a lidi zase nadávají.
Lidi jsou šulíni. :stuck_out_tongue:

1 Like

Je to dobré, Alonso nezklamal a drží si svoji myšlenkovou teorii o jízdě na 110%.

1 Like

Nie, ty nehejtujes Maxa vobec. Clanok o Alonsovi, ktory sa Maxa absolutne netyka, ale aj tak ta premoze tvoja frustracia z neho a vygrckas sa sem. :face_vomiting:

3 Likes

Jj v zime zima, v lete vedro

1 Like

V lete vedro, v zime kýbel.

2 Likes

Kybel mozes sosat cely rok :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak si furt nestěžuj :slight_smile:

2 Likes

Doteraz som nepochopil to ich slovo “vedro”, ked maju aj teplo - napr. Honzie je teplej, az mi je z toho vedro. Ved to vedro nedava zmysel. :smiley:

Ty se raději zamysli, jestli tvůj první příspěvek v téhle diskuzi je ten pravej a vhodnej. :stuck_out_tongue:

3 Likes

Jasně, proč by nebyl? Alo mluví o málo nehodách, tak jsem vzpomenul ty, které letos byly, proč? zase je tu záchvat rádoby fans?

1 Like

Zrezane flase, uz prihorieva? :smile:

1 Like

No já jen že jste se nedávno s kolegou rozčilovali nad agresivním vnášením Alonsa do diskuze. Jestli tohle není náhodou to samé. :slightly_smiling_face:

5 Likes

Takže chápu to správně, že díky těmto autům můžou být úspěšní hlavně ti méně zdatní, kdežto ti lepší piloti to mají horší?

No vlastně, když se podívám, tak ono to tak i vychází.

2 Likes

Takze Lando je menej zdatny, zatial co Max to ma horsie. To by sedelo v podstate, povedal to aj Gunther. :slight_smile:

1 Like

To si kluci od McLarenu nezasloužili :smile:

Musíš počkat, musí si nejdřív olajkovat komentáře svoje a svých kámošů :smiling_face_with_tear:

Vedle jak ta jedle, Dejve.

1 Like