Alonso: Red Bully nemôžu skončiť vždy na prvom a druhom mieste | Magazín F1 - F1online.sk

Tohtoročný monopost Aston Martinu poriadne šliape. Navrch má tak od Ferrari, ako aj Mercedesu, pričom nestačí len na majstrovský Red Bull. Náskok rakúskeho celku je však zatiaľ vskutku značný. Je pravdepodobné, že Aston Martin dokáže v najbližších mesiacoch vyhrať len za predpokladu, že Red Bully určitým spôsobom zaváhajú – postihnú ich nejaké technické problémy alebo doplatia na spackanú zastávku v boxoch. Fernando Alonso je presvedčený, že k tomu skôr či neskôr dôjde.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/92194/alonso-red-bully-nemozu-skoncit-vzdy-na-prvom-a-druhom-mieste

Je to brutální představa, že při výpadku RB je první na řadě na vítězství v závodě Alonso. Kdo by to byl ještě před pár týdny řekl, že? :slightly_smiling_face:

Přiznám se, že ještě během testů jsem si říkal, že je AM na úrovni Alpiny (tam jsem čekal, že schovávájí výkonnost) a že budou v boji o 5 místo v PK. Tohle jsem nečekal a užívám si to, nadruhou stranu jsem nohama na zemi, je mi jasný, jak rychle se to může změnit a AM může spadnout za Mercedes i Ferrari

ako ale pozname Ferdovo stastie, v takych pretekoch ho vyradi nejaka uplna somarina, blbost, cmeliak do brzdy a podobne :smiley:

2 Likes

Asi se nějaké příležitosti vyskytnou, statisticky by to tak mělo být i u dominantních aut, ale to je jen takový bonus pro ostatní. Nejdůležitější stále je kde se výkonnostně nacházejí a teď tam Alonso s Astonem je a jsou připraveni vzít si co je za RedBullem, hlavně Ferrari a Mercedesu to musí dělat těžkou hlavu. Boj pro Aston s Ferrari a Mercedesem ještě nemůže být samozřejmý, takže určitě je skvělé že zatím co se týče pódií s využitím nezaváhali :+1:

1 Like

Prajem Fernandovi aspon jedno vitazstvo, to by bolo skvele !!!

3 Likes

Užíváš si Alonsa a ne Aston.
Na Aston jsi před rokem flusal. :stuck_out_tongue::slightly_smiling_face:

1 Like

Jooo? tak mi ukaž, kde jsem na něj flusal? :stuck_out_tongue_winking_eye:

Si stačí sáhnout do svědomí. :grin:

Já jsem na AM neflusal, já jsem akorát psal, já jsem psal po přestupu Fernanda, že jsem hodně skeptický ohledně tohohle přestupu, thats all baby :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ze začátku to bylo…
Alpine super, tohle tamto jdeme vpřed…
El Plan a velký hype, podpořený slušným výsledky.

Pak když Alonso přestoupil, tak byli Alpine špíny, klauni atp.

Než tam přestoupil tak byl Aston pro smích…
Teď jsou nevím co… se skvělým sezónní “vývojem”.

1 Like

Puffe to ja si Fernanda uzivam.
Vzdy som si myslel a myslim, ze si Lewisa so Sebom natrie na chleba.

1 Like

Shrnul si to dobře: Alpina s Alem šla dopředu, ale po tom cirkusu s Alem a Piastrim se nějak nikam neposunuli. AM bez Ala byl, takovej jakej byl, je tam Alo a jsou skvělým skokanem s výborným vývojem

1 Like

To je dobře, ale zatím si nenatrel ani jednoho a ani nenatre. :slightly_smiling_face:

Natřel si Hama v T10 v Bahrajnu slušně

Jsem myslel, že máte laťku výš než předjet v zatáčce. :grin:

Ale jak se to říká? Jen malý člověk si nastavuje nízké cíle? :stuck_out_tongue:

Já taky myslel, že nebudeš mít potřebu rejpat do nesrovnatelných věcí :stuck_out_tongue_winking_eye:

Tak sezonní vývoj je vždycky otázka, nicméně je hodně dobře, že ty 3 týmy jsou pravděpodobně poměrně blízko sebe, což slibuje snad nějakou zábavu i přes ten fakt, že o titulech je rozhodnuto.

Budu se opakovat, díky bohu za Aston, protože jinak by to byla strašná nuda :green_heart:

1 Like

Trochu jsem si to tady pročítal a přijde mi že rétoriku především změnili jistí fanoušci Vettela, který začali na Aston flusat a teď čuměj jako péra :thinking: :grinning:

Ale jinak tak to bývá, když fandíš jezdci přenáší se to na jeho tým. Když fandíš týmu tak na jejich jezdce.

1 Like

Však se těším na první upgrady.
Pak budu první, kdo pogratuluje se sezónním vývojem. :green_heart: