Alonso: Red Bully nemôžu skončiť vždy na prvom a druhom mieste | Magazín F1 - F1online.sk

Jo takhle, pán si myslí, že první uprgade vyřeší otázku, kdo má nejlepší vývoj :thinking:

… tolik se toho napsalo po testech jen o propagačních jízdách a po prvních 2 závodech si s gratulací pro Aston neposypal hlavu skoro nikdo :man_shrugging: Tyhle záměrné negativisty moc dobře známe, jen přejdou na další jejich negativitu, teď teda z dobrého startu na špatný vývoj :face_with_hand_over_mouth:

1 Like

Puff furt věří v to, že Toto s Lawrencem zatlačí FIA na DQ pro RB ze sezony

Ačkoliv si to nemyslím, kéž by měl pravdu, či?! :grin: Mám to teda brát tak že Alonso letos zatím 2x vyhrál nebo jen 2x bronz? :thinking: :grinning:

To se musíš zeptat Puffa :thinking: :grinning:

Já jsem pozitivní kluci.
Však já jim to i přeju, ale bez těhlech keců. :stuck_out_tongue:

Ve zkratce, ultras tábory si nemají co vyčítat :smiley:

Já osobně tohle moc nechápu. Když se za sebe podívám do historie, tak jsem měl problém když do Ferrari přišel Alonso. Tam to přenesení fandění z týmu na jezdce moc nefungovalo :smiley: A nebo opačnej případ- Kimi v Lotusu. Tam jsem přál Kimimu úspěch ale zároveň jsem kydal na vykradače hrobů kudy jsem chodil :grin:

Já jsem se nad sebou zamyslel a gratuluji letos Astonu pořád :stuck_out_tongue:

Ty jsi výjimka, tebe totiž co se týče fandění nikdo moc nepochopil a vlastně nikdo neví jak to budeš mít zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale první bod rozhodně a třetí samozřejmě :grinning:

To jsou akorát pomluvy :stuck_out_tongue:

Podle mě jsi ztracený a zmatený Ferrarista :thinking:

Tak fandit Ferrari dá zabrat, známe to z dob Fernanda u taliánů :grinning:

To jo, kousíček mého srdíčka tam zůstal.

Mrzelo mě to, protože tam Fernando vypadal dlouho spokojeně i přes to, že technika tomu neodpovídala, ale prostě to dál nešlo. Trochu to ukázalo na to, že když někdo tlačí Ferrari na zlepšení a ve vedení jsou italové, tak radši skončí partnerství, než aby na tom zamakali

1 Like

Já věřím v lásku ve více subjektů, věřím v polyamorii :stuck_out_tongue: Ferrari je stálice, láska na celý život, nicméně trochu zkostnatělá. RB je nová, mladá a cool :stuck_out_tongue: Nicméně nemá tu hodnotu stálice.

A u pilotů je to extrémě složitý, na to se mě neptej

Mimochodem pokud si vzpomínám, tak jsi říkal, že jsi byl taky fanoušek týmu…Ferrari :stuck_out_tongue:

Byl, ale je to o lidech, značka samotná nemá takovou sílu jako lidi co tam jsou. U mě teda. Nějakej Vigna mě nebere :fu: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No aspoň vidíš, že dlouhodobě fandit týmu je náročný. Tak by jsi do mě mohl přestat rejpat, když jsi to teď sám napsal :stuck_out_tongue:

Aby im nedosiel dych. Aj Ferrari bolo za cias Vetela na zaciatku dobre s potom sa to vytratilo. Ved aj minulý rok boli zo zaciatku dobrý. Uvidíme komu sa kedy minu penaze.

Ok​​

1 Like

Ferrari 2018 bylo silné celou sezonu.

To jsem nikdy neřekl. :grin::grin:
Klasicky.