Alonso obhajuje stratégiu tímu: Nemali sme inú možnosť | Magazín F1 - F1online.sk

Kdyby Sainz dostal +20 sekund (jako Alo v Austrálii), tak by Alo povyskočil o jedno místo :grin:

1 Like

Proti Ferrari nemá cenu podávat protest. Výsledek je předem znám. :stuck_out_tongue:

1 Like

jj las vegas 2023

aston nech si prv poda protest proti vlastnemu saboterskemu pilotovi a potom nech riesi ostatne

edit: jezis ja som nenapisal, ze tym myslim Strolla, ufff

Jakože zamítli, aby si Ferrari beztrestně vyměnilo komponenty? Prevíti. :smiley:

1 Like

nemas ich rad, ja ti rozumiem :smiley: ale pisat, ze ferrari vsetko prejde len prilieva benzin k nedelnemu obedu :+1:

Čo ty vůbec komentuješ když nesleduješ F1 :stuck_out_tongue:

Já jsem to všechno viděl. Neboj. :slight_smile:

2 Likes

Alonso byl za Sainzem před restartem

o to mi neslo, myslel som ze to spustil alonso ale uz to mam vyjasnene.

Ty bys taky všechno házel na Alonsa, jak ta FIA

Jako sorry, ale měnit jediné hardy po 13 kolech za červené mi připadá nesmyslné, ona není povinnost stavět při každém SC. Kdo co vymyslel a kdo s čím souhlasil nevím. Jenom se mi moc nezdá, že jiné řešení nebylo a tahle výměna neměla další záměr, který holt nevyšel. Ale hádat se nebudu.

1 Like

Tak Alo nebude shazovat tým za strategii, ale tým tohle strategicky nezvládl

Vždyť jakmile místo VSC nahodili SC tak právě jeli i jiní, Alonso ale už hard neměl tak si musel zvolit kombinaci soft+medium, či obráceně. To není žádná věda, prostě vyjel pro jejich zamýšlenou strategii ten SC hodně špatně. Jen na těch použítých hardech by to jen s těží úspěšně dal při jejich degradaci.

1 Like

eva podla mna naraza na to, ze nemusel prezuvat ani pod sc

1 Like

No kdo neměnil

… kdyby neměnil čekalo by ho 44 kol na hardech, po válce je každý generál ale podle mě nemaj zrovna oni degradaci na takovou věc. Což je škoda ale realita.

1 Like

alonso jediny startoval na H?

Však se nehádej. :slightly_smiling_face: Jasně, že by tu strategii mohli zoptimalizovat, kdyby dopředu znali scénář SC v závodě. Ale tak myslel jsem, že tu řešíš až tu situaci v průbehu zavodu a to s čím nakonec Alonso musel pracovat. Za mě to o moc lépe zvládnout nešlo a to probrzdění si myslím takový vliv nemělo, navíc bylo způsobeno situací před Alonsem po restartu.

Vidíš že na medium, po 11 kolech hard a na to po 12 vyjel SC :man_shrugging:

ja by som nestaval, znicil tie hardy na maximum kedze boli nove a potom hodil co zbyde … ale uz na tom nezavazi