Ako FIA vysvetlila Norrisov trest a prečo zabúda na jednu dôležitú vec? | Magazín F1 - F1online.sk

Už se to řešilo při Brazilii 2021. Velmi totožná situace. FIA zpětně řekla, že to bylo špatně.
Ale už asi zapomněla. :upside_down_face::upside_down_face:

1 Like

"Drivers must make every reasonable effort to use the track at all times and may not leave the track without a justifiable reason."

Max byl ten kdo ospravedlnitelný důvod neměl, pokud teda nepočítáte ten důvod že tím chtěl zabránit Norrisovi v předjetí :smile: Norris ospravedlnitelný důvod měl, byl vytlačen a chtěl se vyhnout kolizi.

Pokud se trestal Norris za nedovolené předjetí, neměla by existovat možnost že nebude potrestán Max za nedovolené bránění. Proto to měli buď nechat protože to dopadlo jak mělo, nebo trestat oba. V případě trestů by Max neskončil jen za Landem jak měl, ale i za Piastrim. Trestáním jen Norrise dala Maxovi vlastně 5 bodů a 3 Landovi vzala, čili rozdíl mezi nimi 8 bodů.

3 Likes

mal tam byt strk, tak ako to urobili v Rakusku a videli by sme nieco ine

Ano beriem, Lando predbiehal mimo trat ale Max ho tam vytlacil a sam skoncil mimo trate. Takze bud potrestat oboch alebo ani jedneho.

Fakt ale nerozumiem obhajobe tym apexom. Co je teda hlavny argument obhajujuci Maxa nie len fanusikmi ale aj komisarmi. Na videu je jasne vidiet, ze Lando je pri najazde do zakruty pred Maxom ale ano, na apexe je naozaj vpredu Max. Akurat, ze Max sa dostal na apex zakruty ako prvy len pre to, ze jeho cielom v tej zakrute nie je prejst tu zakrutu v ramci pravidiel ale ide mu cisto o to aby na tom apexe bol prvy a teda moze sa obhajovat, tym ze to bola jeho zakruta.

Pravidlom “prvy na apexe” nemoze byt chraneny jazdec ktory vysiel mimo trat.

Ale ano z hladiska pravidiel Max ma pravo na zakrutu kedze bol 1 na apexe. Ta situacia je ale extremne necitlivo posudena, kedze neberie do uvahy, ze Max vysiel mimo trat.

2 Likes

ja netvrdim, ze je to uplne spravne rozhodnutie komisarov

ale rovnako nemoze byt Norris chraneny pravidlom, ze bol vytlaceny mimo trat, ked on nebol vedla Ver ale bol kusok za nim. Verim, ze Norris mohol zabrzdit a nevyjst mimo trat, resp. nemusel ho mimo trat predbehnut. Ale on sa naschval snazil drzat po boku Ver a pridal plyn aby ho predbehol mimo trate. Ale uz sa opakujem.

takze, nie som si isty ci by bolo fer trestat Verstappena za vytlacenie, ked bol pred nim. Za porusenie track limits urcite dostal puntik.

Komisaři vzali do úvahy jen bod který se jim hodí a to ten s tím apexem, zbytek hodili do koše. Ať už to že Norris byl před zatáčkou před Maxem, tak i to že Max vyjel z tratě aby ubránil pozici. Trapný.

3 Likes

pretoze fakt, ze Ver vysiel mimo trat svojou nedbalou jazdou stratil vahu v momente ked Norris pridal plyn aby ho este viac mimo trat predbehol.

Nedotiahnute pravidlo. Roky som nechapal pristup FIA k tratovym limitom, vrchol toho bol Bahrain a Hamiltonov novy profil zakruty 4. Konecne to potom upravili.
Teraz nechapem to, ze ked je v apexe zakruty ako prvy, moze vytlacit supera mimo trat. Toto bude nabadat jazdcov k obrane vytlacanim. Bude sa tam hned brat pravidlo o nepredbiehani mino trate a vybavene. Pozicia ubránenie.
V tomto pripade by som to nechal, obaja to nedali. Resp. je mozne, ze Norris by sa dokazal udrzat na trati, ak by Verstappen nesiel krizom az von.

2 Likes

Teraz si to napisal pekne. Akurat nechapem, preco Maxov vylet ma byt zabudnuty Landovym predbehnutim? Nehovoriac o tom, ze v tej situacii sa ocitli prave kvoli Maxovmu vyletu. Myslim, ze ak by sa Max udrzal na trati tak by kazdy chapal Landov trest. Kontroverzia je z tejto situacie iba pre to, ze Max sa na trati neudrzal, vytlacil Landa a nebol za to potrestany.

Obaja spravili chybu, obaja mali byt potrestani.

A co měl dělat, měl zabrzdit, nechat si Maxe ujet a stejně by ještě dostal pencli

2 Likes

Já myslím, že ne, protože příště to zase budou brát jinak. Podle toho jak se vyspí nebo podle toho jak se jim prostě zachce nebo bude hodit…kdo ví.

1 Like

za co by ju dostal?

tak ako som napisal. Norrisov prehresok prevazil Verstappenov (v ociach komisarov).

Jasne, to chapem. Ja len tvrdim, ze je to hlupost a necitlive posudenie situacie :grinning:

keby to nechali tak, tiez by to bolo podla mna kontroverzne, lebo Norris by tu poziciu ziskal jasne mimo trat a jasne umyselne - nemusel pridat a predbehnut ho mimo trat.
tak to proste je a vzdy bude, pokial sa nestanovia jednoduchsie pravidla. Dat tam strk alebo neriesit vobec tak ako v NASCAR ci Indycar.

Ok, zeptám se tě jinak. Proč loni ve Vegas se dala po startu pencle úplně stejný za to, co Max udělal včera? Proč letos v Rakousku Max nedostal pencli, když vyjel mimo trať a zůstal před Norrisem?

1 Like

vo Vegas, pretoze Ver nebol prvy na apexe, aj ked tazko povedat, kde bol apex.
z Rakuska neviem, ktory pripad presne myslis ale myslim, ze tam bol Ver na apexe prvy, resp. to bolo na hrane aj vzhladom na typ zakruty.
Komisari nekonzistentni a trestaju dosledky, na tom sa samozrejme zhodneme.

Mohli potrestat oboch. Maxa za vytlacanie a Landa za predbehnutie mimo trat. A hadali by sa len fanaticki fanusikovia, ktori sa budu hadat za kazdu hlupost :grinning:

Prepisanie pravidiel nepomoze, kedze ktorykolvek pisany text si vies ohnut, tak aby sa ti hodil. Aspon miernou pomocou by ale mohlo byt, ze komisari nebudu rotovat ale na celu sezonu budu stanoveni ti isti. To by aspon v teorii mohlo pomoct konzsitentnosti verdiktov.

Ano strk by tieto situacie vyriesil, skoda, ze je to utopia o ktorej mozme len snivat. :pensive:

nemusime len snivat, mozu spravit to co v Rakusku a nemyslim, ze je to velmi drahe. Alebo mozu prestat sledovat tam limity, rovnako ako to robil Masi v niektorych zakrutach.

1 Like

Jistě, Masi zavedl výborný řád do pravidel, když si s nima vytřel zadel

2 Likes