Ako FIA vysvetlila Norrisov trest a prečo zabúda na jednu dôležitú vec? | Magazín F1 - F1online.sk

Ale stoji ti za to, aby si do neho investoval hodiny svojho casu.

2 Likes

Maxovi taky prošlo vyvážení až do Bolívie

1 Like

Já jsem tu reagoval na Jose jednou, Jos běhá s pěnou u huby pokaždé co tu něco postnu, takže tak

1 Like



Za tri minuty dve reakcie. To mi nepride ako nezaujem o moje prispevky. Este ked ty ich mas skryte a hned ich rozklikavas. :clown_face:

Klaunici klaunici, len si poplacte ako po kazdom Alonsovom horsom vikende. :grin:

2 Likes

No kdoví kolik mu je, když má tuhle potřebu. Z toho trochu frustrace kouká…:man_shrugging:

1 Like

Hlavne skoda energie, kolik jinych veci by stihl…

1 Like

:dart:

On totizto nema nic ine na praci.

Ak som tu ja, reaguje furt na mna. Ak nie som, najde si niekoho ineho s kym tu bude travit hodiny, ci uz je to jezko, raptor, ferda alebo hocitko iny. :slight_smile:

3 Likes

Lenze tebe hellhogr tiez stoji za to, aby si do neho investoval hodiny svojho casu.

6 Likes
3 Likes

Ked ten cas mam a potrebujem ho “zabit” (napriklad pri cestovani), tak ano, aspon mi to rychlejsie prejde. :sweat_smile:

#dikiHonzie

Ale nenazval by som to hodinami. Cez bezny pracovny den som tu sporadicky. Niekedy vobec a niekedy parkrat na par minut. A hocikedy to tu vypnem a nejdem tu donekonecna, len aby som mal posledne slovo. A ked tu je mrtvo, tak neotvaram rok stare diskusie, lebo nemam co robit. :slight_smile:

Ale to bol mercedes, pozor. To im nevadi

1 Like

Toto by ale absolutne nemalo byt podstatne ci o 2 metre alebo o 2 milimetre. Hlavne ked vo vacsine pripadov mažú časy za prekrocenie ktore musis 10x vyzoomovať a aj tak si si nie isty ci to bolo porusene. Rovnako ako sa neriesi ci tvoj monopost ma o 10kg menej alebo o 100g. A o to viac by sa to malo dodrziavat v suboji.

2 Likes

keby Norris nechal Verstappena ist, on by vysiel mimo trat a udrzal si poziciu pred Norrisom, myslim, ze by ho za to potrestali. Takto vyhodu ziskal Norris, ktory sa podla mna nemusel drzat na vonkajsku Verstappena.

Screenshot from 2024-10-21 15-17-56

2 Likes


Si sám lajkuješ posty?

1 Like

asi ti to ajtaci rozbili

2 Likes

Samozrejme, zas niekto môže všetko a ako vždy mu to prejde…

2 Likes
  1. Lando by tu zakrutu vybral. On bol mimo trat vytlaceny.
  2. Je absolutny nezmysel chranit jazdca, ktory vyjde mimo trat pravidlom “Bol prvy na apexe” Kedze ono z logiky veci vyplyva, ze na apexe bude prvy ten jazdec, ktory brzdi neskor. Ak ale brzdi az tak neskoro, ze porusi track limits tak sa na toto pravidlo nemoze prihliadat.
3 Likes

To je moj lajk a hogr ma ma zjavne v bloku takze tak :upside_down_face:

1 Like

tiez je nezmysel branit Norrisa, ktory toho Verstappena, ktory sa nezmestil na trat este viac mimo trat predbehol…

inak mas pravdu, Norris by sa zmestil, tak tam urobil tu chybu. Mal brzdit neskor aby bol prvy na apexe a potom by mal pravo Verstappena obehnut mimo trat po tom ako bol vytlaceny.