Zvláštna penalizácia nezmení môj prístup k pretekaniu, sľubuje Alonso | Magazín F1 - F1online.sk

akoze ja som to pisal odzaciatku, ze 20s mi prislo too much, ale s odstupom casu sa mi paci nazor Hulkenberga, kde hovori, ze takato srandicka od nanda je bezna vec, akurat si to sakra vybral spravit na zlej casti trate …

Ja by som to netrestal uz len preto ze keby sa nevysypal GR tak by sa to ani neriešilo… Ale tak mne islo o inu pointu :v::joy:

jj, treba prekopat teraz celu antirb agendu od zakladov, uz ziadne gombiky, druha akost pre pereza. perez jazdi houno a moze si za to vsetko sam, grobian jeden co osocuje Trojnasobneho :angry:

2 Likes

“I think Fernando is a very aggressive driver. But always within the limits. I’ve had great fights with him. He is one of the drivers I trust the most out there.”

Perez je v pohodě.

1 Like

snad im to spolu bude klapat

Že je Alonso agresivní ale v rámci limitů si myslí hodně jeho soupeřů, dokonce když se na to zeptáš AI tak ti vyhodí taky Alonsa. Dobrej trenink. S Alonsem to klape všem.

no FIA si to zjavne nemyslela … mozno keby Russela nechal za sebou v tej zatacke, ale poskadlil by ho na rovinke tak by to cele odpadlo inak, to sa uz nedozvieme

Netřeba se zlobit :smiley:

1 Like

Už i to vadí? :smiley:

1 Like

Ano, nesmí se o tom mluvit nebo co :smile:

Ved to,lenze z toho vyplyva, ze podla Falonza je na vine zla trat alebo usek trate,preto to na buduci rok australcania vyasfaltuju. :upside_down_face: Resume je jasne: Falonzo je cisty ako lalia a vsetci ostatni su “lietadla”.

no to nie, ak by naozaj FIA prisla s upravou tej casti trate, tak to pekne krasne pojde za Alonsom, rad to budem pripominat :smiley:

Asi ten noční stint byl moc legendární. King of the Night! :muscle: :grin:

1 Like

Alonsova zatáčka :clap:

Kdo neviděl, jako by nebyl :wink:

1 Like

1 Like

To mozes,ale zial takto oci neotvoris hlavne tym,ktori by ich uz mali mat davno otvorene.:person_shrugging:t3:

tam je to uz zbytocne cosi vobec otvarat :smiley:

To je pravda, ale aj tak obdivujem tvoju vytrvalost viest diskusie s ludmi so zamerne zatvorenymi ocami.:sunglasses:

2 Likes

Prostě ta penalizace byl joke. 20s a tolik lidí na straně Alonsa. :expressionless: