Zmätený Leclerc: Pršalo aj ráno a auto fungovalo | F1online.sk

„Nehovoríme tu pritom o desatinách, ale o šiestich sekundách! To je obrovský rozdiel. Neviem, nemám na to žiadne vysvetlenie. Potrebujeme pochopiť, čo robíme v daždi zle, pretože toto nie je po prvýkrát. Už sa niekoľkokrát stalo, že sme sa v daždi trápili viac, než ostatní. Neviem, čo to mohlo spôsobiť, veď ráno pršalo a boli sme konkurencieschopní,“ hovorí zmätene Leclerc.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/16085/zmateny-leclerc-prsalo-aj-rano-a-auto-fungovalo

Tak určite si to užil, len dnes sa ho na to nepýtali :wink:

Samozrejme ze vysledek rozhodouje o tom jestli to byla zabava… Minimalne kdyz mas prubezne vysledky a vidis tam obrovskou ztratu tak jak si to chces uzit?