Zajímavé foto a video Motorismus

Já to nepopírám, ale chodím kolem něj každý pátek a vizuálně se mi nezdá, že by byla Zástava nějak delší. Asi budu hodně nevšímavý, když ani nevím jestli má dveřní panty vzadu, nebo už na předním sloupku.

1 Like

Zajimave je vedet, ze prvni generace P34 sla behem zavodniho vikendu zpetne prestavet na puvodni platformu Tyrrell 007 na ktere byla sestikolka postavena.

2 Likes

4 Likes

Jak se daří vývoj kyselinového světa.

Kdo si koupil elektromobil, udělal velkou chybu a lituje. EU otočila o 360° (autozive.cz)

Možná chápu, proč se na F1 “vyprdli”.
Hnusnejsi auto jsem dlouho neviděl.

To, že je designer na cracku, tak to chápu…
…ale nechápu, že to pak projde přes nějakou radu.

Jirka si to koupí, tak co

Myslíš, že prejde z Toyoty na Renault? :thinking:

Možná už byste mohli začít zase o mě psát jako o Triperovi, nebaví mě pořád hledat Jirka, Jířa, Jiřina…
A ne, nepřejdu.

6 Likes

Mimochodem Renault 5 má přes 80% subdodávek z okolí 200 km od výrobny, což je naprosto unikátní…

pekne priblizovatko :star_struck: tvoje…?

AC Schnitzer :+1:

ja som cital 300km a myslim, ze to nie je, hlavne ak sa pozrieme do historie, ziadny unikat. Co take severne Taliansko alebo zapadne Nemecko?

Jirku používa HogrFromHell. Ja používam výhradne Triper.
A čo tak Jirka Sheldon Cootriper? :slightly_smiling_face:

1 Like

Malej Sheldon je fajn, velkej ne :wink:

Malého Sheldona som nevidel, iba niektoré diely, aj to len čiastočne.

1 Like

Jj přejde, ale nebude se tím chlubit :grin:

Young Sheldon je tak 3x lepší jak Teorie.

Naozaj? Ak hej, tak si to asi sem tam pozriem, len teraz už mám/budem mať menej času na takéto veci.
Teória má za mňa 10/10, čiže pre mňa už nemôže byť niečo 3x lepšie. :slightly_smiling_face:

Renault 4 je už recyklovaný podruhé.
Nejdříve byl námětem na Dustera a teď je předlohou na nějakou kyselinu.

Chudák tě nemůže dostat z hlavičky, tak musí neustále zkoušet kopkat a provokovat při jakékoliv blbosti která přijde vhod

1 Like