Zahrávať sa s Hamiltonom ako Rosberg? O to Bottas nemá záujem | F1online.sk

To jsou neskutečné komenty tohle :slight_smile: ale berme to s humorem, mě tyhle doměnky a domýšlení neberou, mám raději fakta, i když taky občas fantazíruji, ne tak dopodrobna, není reálné znát detaily…

Mňa len baví to ako toto cele vždy prejde k LH. Ale ved o nom vôbec nemá byť reč. Od neho Russell lepší nie je… Ale od Bottasa pochybujem že by nebol.
Ale my sa stále tocime okolo LH a porovnávame jeho s GR a riešime prečo jeho nemôže GR nahradiť… Kto to chce? Takmer nikto… Len sa na to nedá pozerať a to väčšina z nás chce a nie pozerať na Bottasa ako krúži, všetko posérie a ešte za to dostane pochvalu.

Sorry ja pri situácii v ktorej je Russell a technike co dostal nedokážem VB v Mercedese brať ani s nadhľadom a ani s humorom =to je skôr na plač.
Po Sakire ešte viac.

Ale není, je to jen show, na pohodu…

Tak mňa táto show prestáva úprimne baviť. A je takých mnoho čo tiež.

Zakaždým keď ma F1 prestala baviť mohol za to Bottas aj 2018 (tu sezónu som zmeškala lebo v 2017 mi liezol na nervy tým že sa nemohol na nič a odmietla som to ďalej pozerať ako sa krúti) a bude aj teraz ak toto bude pokračovať. Ja F1 pozerám pre mladých jazdcov čo do nej prišli =víťaz je dnes bohužiaľ irelevantný.

Už F2 budú väčšia show ako sledovanie kruzenia VB za LH =to si môžem pustiť živú panorámu. Showman ozaj nie je zrovna Bottasovo druhé meno

Hele letos se bude smažit, tak si to užiješ…

Vzhľadom nato že aj keby došiel 5 týždeň čo týždeň ostane kde je tak ani nie

Skor to bude smiech cez slzy

Letos už ne…

Súhlasím. Ak sa chce hrať na mind games bude dobré ak sa uistí že on je ten silnejší, ale to sa nestane a je jedno aká verzia Valterriho príde či to vude v3.0… Rosberg po ročnom boji yo vzdal a opustil F1. Dôvod ? Je viac než pravdepodobné že práve pre toto.

On na nieco take nema gule, on sa zmoze len na nove fuzy, reci, ze je tu Valterru neviemkolko.0 a ked dako nahodou ziska vyhru tak ako male, soplave decko kazdeho vyfuckuje.