Záhadný Hamilton: Neviem vám garantovať, že tu budem aj o rok | F1online.sk

“Neviem, kto ho nahradí, ale on je naším lídrom. Určite na svoje miesto neurčí nikoho, kto by tú úlohu nezvládol, kto by na to nemal, kto nebude pripravený. Nájde správnych ľudí. Preto sme dosiahli úspechy, ktoré sme dosiahli. Našiel tých správnych ľudí, posadil ich na správne stoličky, na ktorých vedia zažiariť. Určite nájde ľudí, ktorí budú schopní to prevziať a pokračovať,” presvedčene pokračoval Lewis Hamilton.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/15076/zahadny-hamilton-neviem-vam-garantovat-ze-tu-budem-aj-o-rok

To je niečo podobné ako keď zahlási do vysielačky, že mu odchádzajú gumy alebo ako keď povie, že má krče a následne zajazdí tri najrýchlejšie kolá.

Nemyslím si, že by niekto reálne veril, že tu v budúcom roku LH nebude.

1 lajk

Ak si predstavim ze by Lojzko odisiel tak srsim nadsenim ale hned na to si predstavim, ze by titul pripadol Bottasovi a nadsenie ma hned prechadza

Prečo BOT? Veď aj tak by mal Mercedes dve autá a v oboch by BOT nesedel. Ako vieme že by ho niekto iný neporazil tiež?

Najskor caka ze mu mercedes este nieco prihodi, nech to konecne podpise.

Omacky.
Wolff uz aj potvrdil, ze narok maju cierne auto, farbu kombinez este nepotvrdil, ale viac menej je to jasne. Neviem si predstavit situaciu, zeby sa nedohodli.

Zas hra formu. Alebo si potrebuje pohonit ego a caka co sa zacnu na instaci hromadit hlasky “Nie Lewisko, prosim neodchadzaj, si nas idol a F1 bez teba nema vyznam”.

1 lajk

To je celý lujzo, hotová drama queen, ktorã nikoho nezaujíma lebo všetci vedia, že len kecá , rovnako ako so zničenými pneumatikami a kŕčmi