“Neviem, kto ho nahradí, ale on je naším lídrom. Určite na svoje miesto neurčí nikoho, kto by tú úlohu nezvládol, kto by na to nemal, kto nebude pripravený. Nájde správnych ľudí. Preto sme dosiahli úspechy, ktoré sme dosiahli. Našiel tých správnych ľudí, posadil ich na správne stoličky, na ktorých vedia zažiariť. Určite nájde ľudí, ktorí budú schopní to prevziať a pokračovať,” presvedčene pokračoval Lewis Hamilton.
Omacky.
Wolff uz aj potvrdil, ze narok maju cierne auto, farbu kombinez este nepotvrdil, ale viac menej je to jasne. Neviem si predstavit situaciu, zeby sa nedohodli.
Zas hra formu. Alebo si potrebuje pohonit ego a caka co sa zacnu na instaci hromadit hlasky “Nie Lewisko, prosim neodchadzaj, si nas idol a F1 bez teba nema vyznam”.