Wolff o tom, či Russell zatieňuje Hamiltona: Môžem sa len pousmiať | Magazín F1 - F1online.sk

Ale pěkný výběr okruhu. 8,9 zatáčka se dá projet rovně a od 7 do 10 to je rovina jak prase. :smiley:
Takže jestli nevyřešili porpoising tam, tak už nikde.
Ještě rychlý a pomalý zatáčky…

Uvidíme v pátek :sunglasses:

Mal.

Za volantom bol všetkých 100 km George, ktorý bol predtým aj na simulátore.

Jediná “novinka” je, že fans LH už majú mental breakdown a vymýšľajú hysterické teórie o znevýhodňovaní LH. Ktorý medzi tým srkal Matcha čaj na letisku v NY.

A tak už zase mame 1000 teórii o zlom Mercedese ! A požiadavky, aby to auto v ktorom G jazdil dali LH- prečo by mali ? Neviem.
Už je zlý aj preto, že robí prácu, ktorú by si mali rozdeliť.

A ešte mi povedz- S pomalými zákrutami ma Mercedes odkedy problém ?

Nemají. Ale můžou novinky prověřit komplexně. :slight_smile:

Som zvedavá na čo prišli keď to vyžadovalo až Filming day.

Snáď ozaj niečo vymysleli konečne.

Píše sa to clickbait :blush::grin:

Ale nejde o to

To som len chcel ku všetkým týmto tu poznámkam

My si ani nejak neuvedomujeme že Michale Schumachet vôbec NEtuuší že čo sa deje čo sa stalo

Boha, šak by potiahol do 50ky v Mercedese a mal by 14 titulov??:rofl::rofl:
Asi nie ale keby vedel čo sa stalo, asi by si to šupol nazad do kómy🤣

Asi nejak takto:
OBROVSKA SPRAAVA!!!
Schumi sa prebral ŽIJEE
Schumi: “Čo sa stalo”
Rodina: " Lewis vyhral 7 titulov v tvojom poslednom aute" (technicky úplne nie ale to je detail" :smiley:)
Schumi: “…”
Rodina: " Michael? Michael??!! MICHAEL?!?!?!?
Monitor EKG: " Jebem na to -/\ -/\ -/\ ------------------"
:rofl::rofl::rofl:

Ja som kľudný :slight_smile: len som chcel pripomenúť, že sa na to dá pozrieť aj z iného uhla, hlavne, keď o tom človek začne trocha viac premýšľať, príde na trocha iný záver, toť vše :slight_smile: .

Este nam vypis tie slavne mena timovych kolegov Alonsa, Schumachera a Verstapena :smiley:
Hamilton mal timovych kolegov majstrov sveta. ALONSO BUTTON ROSBERG
A to je sakra rozdiel :wink:

Ked jazdil George vo Will nasierali ta tu deti a podpichovali ta a teraz ako persiel do medaku ty sama zacinas hejtovat hamiltona len aby si chranila georgeho pred tymi istymi ludmi, co ta budu stale podpichovat a takto sa dostavas do kriza nielen s nimi, ale aj s fanusikmi hamiltona a mercedesu.
Vies aj nejako inak hajit Russella ako ho nasilu tlacit pred Hamiltona ?

Tak ale aj Alonso mal týmových kolegov majstrov sveta. Ham, But a Rai.

Ja som Lewisa nikde nehejtovala. Mne Lewis samotný na nervy vôbec nelezie a ani mi nevadí. Ja som ho tu veľa krát zastala za posledné mesiace. Spolupráca s G mi príde úplne v pohode a produktívna. Nemám dôvod mať s LH akýkoľvek problém čo sa týka ich vzťahu alebo jazdenia. A nie ani znevažovať jeho výkony. Stačí otvoriť oci.

Mne idu na nervy presne taký ako ty ktorý vo všetkom vidia hejt na Lewisa a najmä konšpirácie ako mu Mercedes ubližuje. To už sú take výplody, že neviem či sa smiať ako plakať ake sprostosti tam sú a teórie o zlom Mercedese, ktorý odpálil Lewisa ! Twitter je plný vulgárnych útokov na GR lebo robil svoju prácu a jazdil na shakedowne ! :woman_facepalming::woman_facepalming::woman_facepalming: Rozum sa mi zastavuje ! A požadovať aby G auto dali Lewisovi ak niečo objavili - to je aký bizar ?!

Toto sa dialo včera na Twitteri po tom čo taký ako ty zistili, že autom jazdil iba George. Zase reci ako mu Mercedes dal výhodu a ako Lewis tu šancu nedostal- čo je blud. Bol v NY tak asi nechcel prísť- súdim z toho. Takze urobil čo musel ale určite to je len preto aby ho Mercedes potlačil a pomohol mu- takého je plný internet. A bohužiaľ je to ukážka ako to pár fanúšikov LH nezvláda aj keď na paniku nie je dôvod. Nie úplne chápem prečo ste taký nervózny - a už vôbec nie prečo si to chodí istá skupina fans LH vybíjať na GR. Ten si za to že robí svoju prácu a dokaze sa rovnať LH do tohto momentu (dokonca na body vedie aj keď rozdiel nie je úplne relavantny) a ešte aj pracuje s timom (aj v prospech LH) zaslúži vynadať do rozmaznaných c**jov, drzých zasranou, ako nemá žiaden rešpekt spratek hnusný, aký je hlúpy dokonca !!! atď atď. Ak ti toto príde Ok tak potom už neviem lebo podľa mna sa to nedá už ani citat !

Mne nevadí že neprišiel to je jeho vec. Ak nepotrebuje nech nechodí v zmluve asi ma že nemusi (nemám dojem že by sa mu nezišlo na to aké to auto je nevyspytateľné, nwvravim že je to prístup ktorý sa mi páči, ale je to jeho rozhodnutie a ja ho nekomentujem nijak) - mne vadia tie teórie okolo toho a o tom bol ten príspevok.

Ja na rozdiel od teba hajim G výkonmi a faktami. Ktoré naopak vy často otacate a stačí že je o desatinu lepší a už teórie aký uzastny výkon podal v porovnaní s kolegom. Ja to nerobim ani pri pol sekunde ak si si všimol !
Navyše GR hájiť nepotrebuje za to čo doteraz predviedol- celkom to dáva aj sám.

Ak tu niekto chodí zhadzovať jedného aby obhájil druhého tak najlepsi príklad si ty sám ! Ja som nikdy nikde nerelativozovala výkony LH - ty to robíš zakaždým keď sa G vyskytne čo i len blízko.

Zase si to nepochopil ale prídeš prídeš výplodit toto. Takze neviem čo viac povedať a ani prečo si hneď taký podráždený ! .

Ja Lewisovi nič nerobim. A toto sa vôbec netýkalo jeho - ale to je typicky jav fans LH berú akúkoľvek narážku na svoje správanie ako útok na LH. Lewis za to nemôže ako sa správajú - škoda je že práve si nevedia zobrať z neho priklad a dávať všetko čo sa deje s gráciou najmä voči kolegovi (donedávna sa zastavali VB lebo veď kolega :joy:)

citat to nebudem, nezaujimaju ma take slohy. len zopakujem
Neobhajuj Russella tym, ze ho porovnavas s Hamiltonom, stavias si potom obe strany proti sebe. Ja som netvrdil ze ti lezie na nervy, ale dost sem supes casy a body ako obhahobu Russella. len tolko som chcel

Robíš to len a len ty ! Nikto iný !

Ja určite nie. Ja som sa Lewisa Xkrat zastala. Fakty ohýbas len ty a takisto robíš toto pnutie !!!

Ty Russella nedokážeš pochváliť a nato aby si pochválil Lewisa ho musíš zhadzovať ! Ja toto nerobim !

Tak tvárite sa ako veľmi je L rýchlejší ! Tak si dostal časy ! A body som X krát povedala že ten rozdiel nie je adekvátny - len že nie je nefér lebo George jazdi výborne. To ty nedokážeš uznať !

Btw s kým ho mám akože porovnávať ?

Keby to bolo naopak kričal by si aké je to relevantne - robíš to bežne !

na jednu stranu utocis namna ze Rus nepochvalim a Ham chvalim zhadzovanim Rus ?
A potom tu pises v mnoznom cisle zase :smiley:
Minule som ti pisal, ze t aprovokuju hlupaci co ta provokovat chcu a budu a ty aby si sa z toho vykrutila vyzdvihujes Russella nad Hamiltona na ukor nejakych casov a bodov. A tym si robis nepriatelov aj na oapcnej strasne.
Takze nechapem preco sa tu teraz vyhovaras.

Mne je jedno ci je prvy Rus ci Ham, ale znova sa budem opakovat: Ty hajis Rus na ukor Ham a nie ja robim pnutie. ty silou mocou chces kazdemu dokazat ze je lepsi ako Ham. pre mna je to skvela dvojka, presne ako ma ferrari.

Ja iba reagujem na ich úplný nedostatok akéhokoľvek rešpektu k Russelovi a jeho výkonom.

A kecy ako ma len šťastie a dristy !

A argumentujes to tym, ze ho vyzdvihujes nad Hamiltona.