Mercedes ešte minulý mesiac oznámil, že sa mu podarilo dohodnúť s automobilkou Aston Martin na zvýšení jeho podielu v spoločnosti až na dvadsať percent. Vplyv strieborných šípov vo Formule 1 tak porastie, Toto Wolff ale situáciu upokojuje. Na tímy Formuly 1 vraj táto zmena nebude mať žiaden vplyv.
Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/15470/wolff-o-navyseni-podielu-v-aston-martine-na-timy-to-nebude-mat-vplyv