Wolff o konci spolupráce Hamiltona s Cullenovou: Už dlhšie chcel zmenu | Magazín F1 - F1online.sk

Keď Lewis Hamilton a jeho bývalá trénerka Angela Cullenová v piatok oznámili, že sa ich cesty rozídu, zdalo sa, že šlo skôr o impulz zo strany 48-ročnej Novozélanďanky. Toto Wolff však v neskoršom rozhovore uviedol niečo iné: Mal to byť práve Lewis Hamilton, kto inicioval rozchod.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/91341/wolff-o-konci-spoluprace-hamiltona-s-cullenovou-uz-dlhsie-chcel-zmenu

Aby nedosiel rad aj na Bona.

Kam ten pojde ak hamilton skonci…? :thinking:

Pre mna je ona symbolom toho, ze LH sice ma uslachtile vyjadrenia o diskriminacii, ale skutek utek. Akoze chodi po svete ako páv,s plechovkou v ruke a zena doslova bezi za nim s taskami a prilbou ovesana . Viem ze mu poskytuje servis,ale prislo mi to vzdy take neuctive,ze jej aspon s prilbou nepomohol. Nehovoriac o tom,ze ani jeden pilot nema takeho poskoka ako mal on. Nikto. Ano,maju ludi. Ale nikto tak neskakal okolo pilota ako ona okolo neho. Uz aj moja zena-pasivna divacka povedala,ze okolo neho lietala ako handra

3 Likes

Nevie niekto aky mala plat? Niekde som postrehol, neviem ci je to pravda, ze 100k rocne. Ak ano tak to je necelých 5k za zavod pri jeho 40milionoch rocne…

predtym, ako tu budete kydat ako jesitne deti zasa, lebo Hamilton, tak chodte a precitajte si jej pribeh a az potom sa skuste hlupo vyjadrovat,

Lulík jen hraje bojovníka za lidský práva. To ví každej kdo má IQ aspoň 60. Možná bych se nedivil kdyby mu Anglela i vytírala řiť :laughing: :laughing:

Tak stal sa vraj vdaka nej lepsim clovekom… :ok_hand:

Henry Ford

"Lulík jen hraje bojovníka za lidský práva. To ví každej kdo má IQ aspoň 60. Možná bych se nedivil kdyby mu Anglela i vytírala řiť "

Presne tak. Takuto blbost a podobne ■■■■■■ môže napisat len ten kto ma IQ pod 60 a v tvojom pripade a pripade Dark Black 1.5- 100000
IQ = 0!. a par dalsich co sa tu odbavuju na normalnom clanku…

Napriek tvojmu dusevnemu a psychickemu stavu ti prajem pekny den.

1 Like

Dovolil som si citovat jeho slova na adresu angely. Mohol som? Sam lewis v preklade povedal, ze stal sa vdaka nej lepsim clovekom… Co je na tom to nespomenut…? :thinking: