Wolff nechce, aby Hamilton podpísal len jednoročnú zmluvu | F1online.sk

Lewisa Hamiltona neprestalo baviť vyhrávať. Odísť v momente, keď je v najlepšom tíme a za sebou necháva historické míľniky, sa zdá byť šialenstvom, hoci Nico Rosberg by na to mohol mať iný názor. No chce sa Hamilton skutočne zaviazať na niekoľko rokov dopredu? Pred časom uviedol, že vo Formule 1 zotrvá ešte aspoň tri roky, čo sa presne zhoduje s víziou Tota Wolffa. Prečo teda stále nepodpísali novú zmluvu?


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/14495/wolff-nechce-aby-hamilton-podpisal-len-jednorocnu-zmluvu