Wolff: Musíme zapracovať na komunikácii | Magazín F1 - F1online.sk

Strategický manažment Mercedesu nebol v Turecku práve vydarený, aj keď nemôžeme vedieť, či by Lewis Hamilton zvládol odjazdiť preteky na jednej sade intermediálok. Povolať Lewisa do boxov osem kôl pred koncom však bolo predsa len neskoro. Na druhej strane, zaslúžil si tím od Hamiltona vypočuť to, čo si od neho vypočul?


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/45148/wolff-musime-zapracovat-na-komunikacii

Torger musí udržať cukrouša v pohode, aby sa im psychicky nezosypal pred koncom sezóny.

Tiež som nepočul zatiaľ žiadnu kritiku na Maxíka od senila a Hornyho

Že by mal viac kritizovať tím do vysielačky a v rozhovoroch s novinármi? Tak za to by ho mohli zvoziť, lebo to mu nejde… A vôbec, kto to vlastne robí okrem Hama?

Maxik sa ukazal cez FP2, je uuuplne v pohodicke, nič ho nerozhádže :joy: mna by zaujimalo, aké lieky na ukludnenie mu dávajú

Tebe to prišlo v pohode čo spravil Hamilton? Kedy túto sezónu Max spravil Hamovi niečo taketo zbytočné len aby ho rozhodil?
Pre mňa za mňa nech si robí čo chce, ale kritizovať toho komu niekto spravil niečo také mi už príde inak ujeté… to už ani nejde byť viac zaslepený, to je ako keby si obhajoval Matterazziho, že Zidan sa vyfarbil zákerák jeden…

1 Like