Wolff by jedenásty tím Audi privítal oveľa radšej než Andrettiho | Magazín F1 - F1online.sk

Uz som to tu spominal. Co ak si vydobije nieco na co iny nebudu pripraveny. V f1 normalna vec.

tak to teda je naozaj celkom slušná domienka, ved aj medvede mali dačo podobné ked vstupovali do f1

Ano ale nehovor to nahlas lebo dostanes spam :grin:

Nechápu, proč má Wolff tento problém. Michael Andretti každopádně není žádný hej-počkej a přesto se k němu někteří lidé v F1 chovají, jako k nějakému školáčkovi, kterého můžou šikanovat. Právě velké automobilky Formuli 1 už několikrát zradily, když se jim zrovna přestala hodit a sport dlouhodobě přežívá především díky týmum, jako McLaren nebo Williams.

pretoze americka sukromna stajna ma diametralne ine zaujmy ako nemecka automobilka. Naproti tomu tie zaujmy Mercedesu a Audi nebudu az tak rozdielne, specialne ak ide o nejake zasadne smerovanie sportu.
Ako bonus, je dost pravdepodobne, ze budu minimalne zo zaciatku vyrazne porazat svojho priameho konkurenta na trhu medzi nemeckymi premiovkami.

Radsej nadsenca, ktoreho bavi pretekanie a stale mu ide o sport ako pokryteckeho biznismane, ktory si z f1 chce spravit vlastny podnik

Veď ma pravdu. Nadavate na Tota ale pri tom ten istý názor mal kedysi aj Bernie, keď označil teamy ako Caterham a Marussia za príživníkov…nič extra do F1 nepriniesli a parazitovali na značke F1.

F1 je exkluzívny klub. Bud das na stol strasne vela peňazí (oveľa viac ako 200 mega) alebo zdvihnes hodnotu značky F1, ktorá získa tvojim vstupom viac peňazí napr. drahším predajom tv práv, čo by znamenalo, že súčasne teamy budú mat stále rovnako peňazí.

Btw. posledný vstupný poplatok do NHL bol v podani nového klubu Seattle vo vyske 650 mil. USD

F1 byla vzdy zabava pro bohate, at majitele tymu, nebo pilotu, vzdy slo o byznys, propagaci znacky, vyrobku. Taky tady byl skoro vzdy tym, ktery byl kontroverzni, moznosti nelegalni cinnosti jsou vzdy a vsude. Ale Andretti je zavodnicky pojem, kdyz ne v EU, tak rozhodne ve Statech.

Co ma nova stajna co ponukat tomuto sportu ?
Wolf je uz uplne mimo ?
Maju prist, dotiahnut dalsich dvoch jazdcov a jazdit s ostatnymi a robit show.
To je cele.
Place, lebo sa nechce delit o mensi diel koláča, to je cele.
Pokrytec.

2 Likes