Wolff bráni prestupu Albona. Je to trochu nezvyčajné, hovorí Horner | Magazín F1 - F1online.sk

Napriek ich rovnakemu pristupu? Ved Binotto ma presne opacny nazor ako Wolff

„Som presvedčený o tom, že keď sa deje niečo medzi tímom a jazdcom, tak je to medzi tímom a jazdcom. Ako výrobcovia by sme to nemali ovplyvňovať. Ak má jazdec šancu pôsobiť v niektorom tíme a ten tím mu chce dať miesto, tak by mu ho aj mal dať,“ dodal Binotto"

Očividne ti ten prestup spravil deň… Akurát by si nám tu mohla priznať co s tým gorgim máš, pretože len o jeho pretekárskych schopnostiach to byť nemôže :smiley:

Ved ano ale tak asi ako kazdy pokial ma nejake postavenie a to on ma tak sa snazi vsade napchat a manipulovat len aby z toho vytazil nejaku vyhodu…na jednej strane nenozno mu to mat za zle(ak to je v istych hranicach) na druhej strane ano je to nesportove a mal.by hlavne pozerat na svojich jazdcov ktori moc dobre nejazdia tuto sezonu…je to vysoky biznis a kazdy sa snazi ziskat nieco navyse.

rad by som videl ake vyroky by lietali, keby bola moznost zapisat Russella ako jazdca Mercedesu do AT alebo RedBullu :grin: len tak zo srandy

lenze vztah AT a RB je uplne iny ako M a W.

1 Like

Neviem nad čím sa Horner rozčuluje, ved by robil presne to isté v opačnom garde. Ja ale hlavne nechápem prečo vôbec má mať Williams záujem o Albona ked je dispozícii nespočet lepších pilotov

je to stejny koncept… merc jazdec do rb timu (co vlastne AT je)… ci Wolf predal vsetky akcie a podiely Williamsu pri prechode do Mercu je dalsia otazna vec, plus ide tu vyslovene o vychytavanie infa o pohonnych jednotkach konkurentov a momentalny boj o titul… takze si lezu na nervy ako sa len da

no to asi tazko. Keby horner velmi chcel tahat nejake info od pilotov (okrem toho, ze si zapoloval na par desiatok inzinierov), tak mohol predostret ponuku Bottasovi. Navyse ak by k nejakemu kontraktu medzi Albonom a Williamsom doslo tak by ten bol viazany tym kontraktom aby ziadne info vyniest nemohol.
Suhlasim, ze tu ide o boj o titul terajsi aj tie buduce. Akekolvek zblizovanie Redbullu s Williamsom je Wolffovi proti srsti, pretoze by tym stratil na vplyve a politickej sile.

Prepáč, beriem späť, zle som to prečítal.

sam sa vadis vytahovanim veci z kontextu… v pohode, pravda je taka, ze v opacnej situacii by sme pocuvali stejnu pesnicku od Kristiny

Ako pilot Williamsu by sa k nejakym informaciam rozhodne dostal, ale nemoze ich vynasat. Ja sa pamatam co sa stalo McLarenu ked nieco podobne skusal.

Jazdec nie je inzinier (afera spygate) kt ma k dispozicii technicku dokumentaciu, nie je pri “skladani motora”, max si vsimne nejake suciastky v garazi a celkovu koncepciu motora (co sa aj tak viac menej “vie”). Toto su hlavne politicke tahanice, “hranie na nervy” pri vyrovnanom suboji o titul.

Ja som zachytila informáciu ze Alex Albon je free

ach jaj no. skoda reci… :baby_bottle:

hlavne pretoze je kvalitny skuseny jazdec.