Vojna na RTL: Odmietam vystupovať pred kamerou so Steinerom, odkázal Ralf Schumacher | Magazín F1 - F1online.sk

Bol to rovnako optimistický krok ako spojenie Pierra Gaslyho s Estebanom Oconom v jednom tíme. Keď Günthera Steinera vyhodili z Haasu, začal mediálnu kariéru, pracuje ako expert a komentátor, píše knihy a vystúpi aj v Bratislave na šou Števa Eiseleho a Pepu Krála. Vedenie nemeckej RTL malo odvahu, keď ho spojilo v televíznom tíme s jeho dlhoročným kritikom Ralfom Schumacherom. Ako sa ukázalo, toto spojenie nefungovalo.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/157747/vojna-na-rtl-odmietam-vystupovat-pred-kamerou-so-steinerom-odkazal-ralf-schumacher

Len tvrdo proti tomu netflixovemu sasovi, to na neho plati. :+1:Ralf

3 Likes

A do něj. Rozšlapal jim bábovičky na pískovišti.
To se nezapomíná!

Co take strasne teraz Steiner na Micka povedal?
Nic neslusne ci privelmi utocne alebo osobne som nezachytil, mne take skor pridu Ralfove komentare k Steinerovi a sam Ralf uz toho tolko natrepal pri jeho “objektivite”, ze o to smiesnejsie je taketo gesto, ci uz Steiner ma pravdu, alebo nema - na nazor ma pravo a je to aktualna tema…
Porovnajme napriklad cerstve vyroky Villeneuva na Ricciarda - omnoho tvrdsie a nemyslim ze Daniel s nim uz nikdy neprehovori a pod.
Ralf by sa mal, ak je to profesional snaziaci sa byt objektivny, odosobnit a nehodnotit podla rodinnych vazieb…

1 Like

Je logicke, ze Ralf brani Micka ale Steiner ma pravdu. Ten chlapec na F1 nema. Keby sa nevolal Schumacher, nedostal by ani tie dva roky co mal k dispozicii.
Ja dufam, ze Alpine da sedacku Doohanovi. Ten je tak o triedu lepsi ako Mick.

1 Like

Podla coho si dovolis sudit ze Doohan je o triedu lepsi ako Mick? No daj nejake data v com bol a je lepsi ako Mick?

1 Like

Viník se vždy najít musí, ale v reálu byl Steiner ten poslední kdo mohl za Mickův konec.
Hlavním viníkem samozřejmě byly Mickové výkony a proto od něj dalo ruce pryč Ferrari. Kdyby Ferrari Micka dále podporovalo, tak by jezdil dodnes.

1 Like

Pepa K. to pekne opísal. Mick je dobrák od kosti a nemá ten pud zabijaka ako mal jeho otec.

…ale Steiner je aj tak prasa, iný už nebude :smiley:

v čom konkrétne je Doohan o triedu lepší ? v podpriemernej konkurencii juniorských kategórii má presne 0 titulov, však ten bude rád ak bude na úrovni Sargeanta. Zbytočný hype a na silu tlačenie mladých lebo podľa tunajšej logiky mladý = zaručene lepší ako 3/4 gridu a potom sa tam po roku vracajú veteráni, lebo mladí sú o dve triedy slabší

Koľko formulových víkendov si pozeral na nemeckej RTL, keď si dovolíš tresnúť takú somarinu, že ty si nič nezachytil?
Ralf dobre vie, o čom hovorí, Steiner nonstop ■■■■■■ na Micka, akoby mali nejaký osobný problém…

Dost na to aby som vedel aky je Ralf precitliveny a neobjektivny pri mnohych vyhlaseniach.
Navyse som jasne napisal TERAZ, nie mesiace dozadu vyroky - ked sa Steinera ci kohokolvek pytaju ohladne Micka do Alpinu (o com je aj tento clanok), tak pride odpoved.
Doteraz neviem ako tou odpovedou urazil…

Kdyby od Micka nedalo pryč ruce Ferrari, tak by Mick ještě jezdil.

A nedari sa im trošku viac aj z dôvodu, že už tam nie je Mickey Mouse? Osobne mi trapnejší príde Ralf než Steiner.

Muj nazor je , ze Ralf je jako spravny strycko , totalne zaujaty a nesnese jakoukouliv kritiku (at opravnenou ci ne ) na jeho synovce. Dokonce neustale vsechny presvedcuje, ze Mick je superman, nejlepsi jezdec atd … vsichni kolem nej naslapuji opatrne , protoze nese jmeno Schumacher a mazou mu med kolem pusy, a pak tady je Gunter, ktery je politic jako “prase” a otevrene rekne to co si vsichni mysli …

Co ma Ralf radeji , vyjadreni Guntera, ktery rekne, ze Mick neni nejlepsi volbou nebo Totovo vyjadreni jaky MIck je hrdina a jak si zaslouzi sedacku a pak mu ji neda ? …

A aniz bych neandrtalce Guntera mel rad, nemuzu si pomoci , ale on vetsinou vzdy dostane otazku na Micka , ne ze by ho vzdy z cista jasna sam vytahoval, jak trvdi Ralfik .

Kdyby Mick byl dobry jak Ralf a nekteri tady tvrdi … tak ma sedacku a jezdi… asi tak

2 Likes

Steiner dostal otazku a na tu odpovedel . Neni duvod z toho delat drama . Na druhou stranu jsem si myslel, ze zijeme v demokracii kde je svoboda slova … muze si rikat co chce. Verim, ze komentar nejakeho Guntera je posledni na co sef Alpinu reaguje paklize premysli o angazma Micka . …

chce to trosku ubrat , klid … pivko … neni potreba zborit chat pokazde , kdyz nekdo napise /rekne co se ti nelibi … svet uz je holt takovej … klid :sunglasses:

1 Like

Ferrari siahlo po Miskovi len kvoli menu. Ruky dali od neho prec po jeho uzasnych vykonoch.

1 Like

Myslim, ze uz dost odbornikov rozoberalo Miskov submisivny styl, neschopnost alebo strach ist do subojov, on je taky vozic, len sa vozi. Myslis, ze keb v nom bol nejaky potencial, zeby po nom uz niekto nesiahol?
Doohan ma uplne iny jazdecky styl. Dufam, ze dostane sancu a pochopis.

Daj sa liecit……

3 Likes

Tlacenie mladych? Vies kedy naposledy dostal sedacku “mlady”? Schvalne postuduj
Praveze sa v F1 drzia dochodcovia a niekto ako ty si zrejme mysli, ze to tak ma byt este 40 rokov… ci?
Skus porozmyslat.

minulý rok Piastri, jediná výnimka potvrdzujúca pravidlo. A potom môžme začať menovať Sargeant, Zhou, de Vries ( ok nie je mladý ale bol nováčik ) Mazepin, Mick, Tsunoda … jeden majster sveta za druhým …
Nie všetky ročníky sú dostatočne silné a už vôbec neponúkajú nových Norrisov Leclercov Russelov a podobne

1 Like