„Ťažko povedať. Nie každý dokázal zajazdiť rýchle kolo, keďže sme dnes videli, že potrebujete väčšie množstvo jázd. Niektorí mali problémy dostať sa do rytmu, tiež sa skúšali nové pneumatiky. Skutočný obraz teda uvidíme zajtra, ale myslím, že je to celkom okej,“ povedal po piatku Sebastian Vettel.
Kvalifikacne tempo Ferrari sa zlepsilo, to bolo vidiet uz na Nurburgringu alebo v Sochi. Pretekove tempo je vsak stale velmi slabe. Tiez im nepomaha, ze maju kazdy vikend v boji len jedno auto, v tesnom suboji v strede pola by zufalo potrebovali oboch jazdcov.
Ale v kvalifikacii to Leclerc podla mna moze vytiahnut na stvrte miesto a odtial sa v preteku da nieco vymysliet.
Jak jsme tu říkali, ten tým se začíná vzpamatovávat. Příští rok už ve středu pole nebudou. To jen příznivci Vettela nebudou chtít nějaký čas přijít Ferrari na jméno když už Vettela nechce.