Villeneuve by nevzal Péreza ani do Williamsu | Magazín F1 - F1online.sk

Sergio Pérez sa aj v Maďarsku pohyboval po veľmi šikmej ploche. Už pri príchode do Budapešti mal mexický pretekár na svojich pleciach väčší tlak než kedykoľvek predtým, ale ten sa ešte zvýšil po ďalšej zbytočnej nehode v kvalifikácii a štarte zo šestnásteho miesta. Momentálne prebiehajú horúčkovité diskusie, či Red Bull vyhodí Péreza počas letnej prestávky. Ak by sa to stalo, podľa Jacqua Villeneuva si bude len s problémami hľadať prácu vo Formule 1.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/164998/villeneuve-by-nevzal-pereza-ani-do-williamsu

ja by som ho do williamsu na rok dva zobral, ale za podmienky, ze snim pride aj plny mesec penazi jeho patrona slima :slight_smile:
20mega minimalne a moze tam ist

1 Like

Ja by som rád videl Checa v Astone vedľa ElNana, alebo vedľa Tsunodu, či je už naozaj na uterák.
Myslím, že tam by ešte svoje kvality vedel ukázať. :lying_face:

Skoda ze vsetci Maxovi kolegovia, hoc su skveli, na konci angazmanu v RB vyzeraju ako babráci … Pritom nie sú.

Přesně, Villeneuve je klasicky mimo, Perézovy peníze by byly pro týmy z konce pole úplná raketa.
Navíc když jezdil Peréz u středopolařských týmů, tak tam vynikal jako nadprůměr.

2 Likes

Ked to povie Villeneueve, najvacsi omyl Formule 1 co sa dostal do majstrovskeho auta a za ktoreho vykony sa Sauber hanbil tak, ze ho vykopol uprostred sezony, cosi na tom rozhodne bude :blush: V tejto oblasti ma prehlad.

Ano, Perez nema rozbijat auto v kazdej kvalifikacii ci preteku, ale v RBR ocividne nieco nefunguje. Team nepodrzal ani Verstappena, tak aku pozornost moze dostavat Perez?

ked jazdil za williams tak bol dobry, on potom upadol ako nasledoval svojho manazera do projektu bar

Perez je to posledni co ted Red Bull resi takze muze byt v klidu, vzdyt zajeli hezky, 5 - 7 nejni tak strasny, zacalo obdobi zbirani drobku.

Nebolo to len autom? Vtedy som to este nesledoval poriadne, ale potom v BARe mi to prislo hrozne, ved len bural a nestihal.

Ano prosím. Pérez je pro týmy typu Williams hotovým požehnáním.
Přitom by sponzoři Slim a spol ještě ušetřili, protože Williams by určitě nebyl tak náročný jako Red Bull.

Dodají sponzoři stejný peníz jako do RB?

1 Like

Jsem přesvědčený, že by Slim Williamsu určitě nabídl menší částku, ale ani Williams by neměl tak vysoké nároky, jako RB.

vo williamse jazdil dobre

Nežij furt v minulosti :stuck_out_tongue::stuck_out_tongue: