Villeneuve a Marko sa pýtajú: A chcel byť Stroll vôbec pretekárom? | Magazín F1 - F1online.sk

Niežeby to bol ideálny víkend na kritizovanie Lanca Strolla. V Imole a v Monaku štartoval kanadský pretekár pred Fernandom Alonsom a na domácej pôde sa držal tesne za ním. Aj keď dvojnásobný šampión nadelil tímovému kolegovi v Q3 takmer pol sekundy, v Q1 a Q2 zajazdili takmer identické časy. Keď však televízia Sky najala tento víkend ako experta Jacqua VIlleneuva, muselo prísť aj na Strolla.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/158240/villeneuve-a-marko-sa-pytaju-a-chcel-byt-stroll-vobec-pretekarom

Mal pár veľmi dobrých pretekov a niekoľko veľmi priemerných.

…cize v podstate je na tom podobne, mozno o trochu lepsie ako Perez, ktory navyse jazdi s autom, ktore ma majstrovsky potencial.

Těžko říct, protože ho neznám dost dobře a nejsem k němu dost blízko, abych posoudil jeho úsilí.

… no a to je tak všechno co se dá k tomu asi tak říci :smile:

Marko sa vyjadruje ale zabúda,že v dvoch tímoch majú po jednom jazdcovi,ktorý je len do počtu.Sergio len kvôli peniazom a Daniela radšej rozoberať nebudem.

Tento trubadur musi aspon nejk na seba upozornit aby sa nezabudlo

pravidelne sa obuva do ric aj strola, zostava mu ale miesto aj na dalsich tragedov - sergeanta a pereza? ti maju tiez vydarene vikendy a sezonu

Toto mi uz pride za ciarou, je to ich sukromna rodinna vec o ktorej nic nevedia ale pritom to komentuju.

jedna vec je riesit jeho vykonnost, ale spekulovat o jeho vztahu s otcom a ci vobec chce(l) byt jazdcom pricom o tom aj podla ich vlastnych slov nevedia absolutne nic je uz trochu mimo

Za mňa Stroll ukazuje presne ako by sa tváril každý normálny človek, ktorý by sa nemusel starať o peniaze, popularitu alebo média. Má všetkých v p… . A každý mu môže vyskočiť na … .

1 Like