Bolo toto najlepšie prvé kolo v bohatej kariére Kimiho Räikkönena? Dosť možné, že áno. Fínsky matador predviedol, v čom spočíva sila jeho skúseností a ako sa dá skvelo vyťažiť z náročných podmienok.
Zapol som to dnes az v polovici a toto mi uslo ??? Neuveritelna skoda ze nevysli tie body dnes, Kimi tam mal krasne suboje, trocha stastia s nejakym SC kde by vymenil znovu gumy a mohlo z toho byt kludne 6-7 miesto. Toto kolo vypada ako z nejakeho simulatoru