Vettel dnes natiahol šnúru kvalifikácií, v ktorých nedokázal postúpiť do Q3, na deväť, keď obsadil len štrnáste miesto. O jednu pozíciu, teda za Georga Russella, ho dnes zosunuli komisári, keď mu zmazali jeho najrýchlejšie kolo. Avšak fakt, že aj toto najrýchlejšie kolo by stačilo len na trináste miesto, hovorí o tom, že niečo nie je v poriadku.
Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/14883/vettel-sa-v-aute-citil-lepsie-s-casmi-na-kolo-to-ale-nepohlo