Vettel prekvapil aj v posledný pracovný deň, hovorí šéf Aston Martinu | Magazín F1 - F1online.sk

Víkend v Abú Zabí sa točil najmä okolo Sebastiana Vettela. Štvornásobný majster sveta končí svoju bohatú pätnásťročnú kariéru, čo je veľká udalosť. I napriek obrovskému rozruchu a záujmu však Nemec zostal plne koncentrovaný na svoju prácu. Šéfa Aston Martinu Mika Kracka tým prekvapil.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/83812/vettel-prekvapil-aj-v-posledny-pracovny-den-hovori-sef-aston-martinu

Nech si este v AM uzivaju, ze tam mali niekoho ako Vettel. Lebo pride Alonso, vynada autu, verejne vynada inzinierom a na brifing ani nepride…

1 Like

… a pak zase parádně zajede :grin:

2 Likes

Ja tiež keď sadnem do auta, tak sa koncentrujem na šoférovanie…

To je typický Vettel. Na druhou stranu je to sebezničující, dlouhodobě na sebe přebíral spoluzodpovědnost za celý tým ve zbytečně velké míře. I proto ho to všechno aspoň prozatím vyšťavilo natolik, že končí ve věku, kdy by mohl klidně pokračovat. Ale to je povaha, s tím se nedá nic dělat… Zajímalo by mě, kolik času v následujících týdnech prospí :smile: .

3 Likes

Veľmi , veľmi dobrý postreh. , 1 ˙˙

1 Like

Děkuji :slight_smile: (151515)

Ok tak tedy one last time. Vettel měl pěknou, dlouhou a dost výživnou rozlučku. Jeho osobnost a jméno bude v F1 chybět, těžko může někdo 4 násobného mistra světa nahradit - F1 tím ztrácí.
Za mě škoda, že se v poslední době staral o věci, které s F1 nesouvisí. Byl to hlavní problém, proč jsem mu na trati už vlastně dlouhodobě nevěřil.
No nic, F1 pojede dál. Teď je potřeba odpočinek, ale těším se na březen, těším se co přinese, těším se na potenciální překvapení…

:v: :v:

Logika hovori, ze kazdy by sa chcel rozlucit v poslednom zavode vybornym vykonom, neviem comu sa pan Crack cuduje.