Vettel o prekonaní Schumiho rekordu: Určite z toho budem smutný | F1online.sk

Okej šák to je tvoj názor ja sa nehádam ale určite nieje taký dobrý v lojalite ako vettel to mi nenahovoris

Samozrejme, ze je, za Ferrari aj McLaren roky bojoval a snazil sa ziskat s nimi dobry vysledok, hoci najma v McLarene to miestami bolo obrovske trapenie. Jeho vykony na trati boli obdivuhodne a cely cas si drzal vysoky standart. Takze neviem, preco by mal byt Alonso nejakym sposobom nelojalny.
Podotykam, ze Vettel z Red Bullu odisiel hned po prvej nevydarenej sezone, hoci tam dosiahol bezprecedentne uspechy. To nie je prilis znak loajality.

1 Like

Dá sa nato pozrieť z viacerých strán ono hlavne treba povedať že z celkového hľadiska bol ten prestúp 3 4 roky dobre riešenie bol väčšinou vždy pred redbullmi … a lojalita mame nato odlišne názory vettel podľa mna urobil dobre že odišiel odišiel aj newey a to bolo jasne že RB Padne

Ale vidis, aj ja som zacal pravidelne pozerat zavody F2, predtym som len cital clanky :smiley:
Inak ak ti mozem poradit, tak F2 sa vysiela nazivo aj na YouTube, tusim aj v celkom dobrej kvalite.