Vettel myslí na možný návrat, ale aj deti ho odhovárajú | Magazín F1 - F1online.sk

Keď Formulu 1 viedol Bernie Ecclestone, viackrát v priebehu svojej kariéry vyvíjal úsilie, aby mal na rošte čo najviac majstrov sveta – ideálne všetkých. Platilo to v prípade Nigela Mansella a na konci roku 2012 vraj aj Lewisa Hamiltona. Nezaostala údajne ani Liberty Media, ktorá vraj prispela k návratu Fernanda Alonsa. Mala by urobiť niečo podobné so Sebastianom Vettelom? Štvornásobný majster sveta priznal, že na návrat, prirodzene, pomýšľa, ale odhovárajú ho vraj aj jeho deti.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/148805/vettel-mysli-na-mozny-navrat-ale-aj-deti-ho-odhovaraju

Sklamal si ma @Bretnix :confused: cakal som, ze tu uz bude nejaky koment :speak_no_evil:

Tento navrat by daval zmysel uz iba ako PR akcia.

Podle me je Vettel rad, ze se mu podarilo jakz takz dustojne odejit, v F1 ho uz neuvidime.

Ja by som ho rád uvidel ako šéfo týmu Audi alebo niekde vo vedení či ako poradcu.

Seb sa dohodol s Totom, že pospájajú trojcípe hviezdy na livery Mercedesu tak, aby z toho vznikli šesťuholníky, čo bude evokovať včelí plást. :slightly_smiling_face:

1 Like

Vettel by sa podla mna hodil do role aku mal Lauda ci Marko. Keby nahodou rakusania vyhrali a hladali noveho sefa RBR tak Vettel by mal moje odporucania.

Viděl bych to na nějaké menší akce typu jak nedávno testoval auto do WEC, nějaká Le Mans by byla fajne. Ale návrat do F1 je nesmysl.

Upřímně osobně by mě Vettel zklamal návratem do F1, protože na konci kariéry byl očividně už vyhořelý.

2 Likes

1 Like

Vyhořelý nevyhořelý, vrátit se chce. Otázkou je opravdu asi jen to jestli to s ním někdo riskne. Osobně si opravdu nedovedu představit že by mu Wolff dal přednost třeba před Sainzem :man_facepalming:

Jako nechcu rozjíždět tu stejnou debatu zase dokola ale kde máš tu jistotu, že se vrátit chce? :grinning:

4 Likes

Teď jsem četl tweet kde to tvrdí o Vettelovi sám Marko že Vettel se chce vrátit do F1 :smiley: Jinak ten kdo se vrátit nechce, třeba jako Rosberg tak to řekne na plnou pusu. U Alonsa si věděl že když přijde přijatelná nabídka tak ji vezme, u Vettela jak mluví tak to cítíš taky. U Rosberga víš že nepůjde ani do RedBullu.

Pokud by se Vettel chtěl vrátit, oznámí to podle mě až ve chvíli, kdy bude mít jisté místo, které mu za návrat vůbec bude stát. Zatím je to podle mě iluze, jedna věc je mluvit o hypotetické možnosti, druhá věc je naskočit do kolotoče 24 GP.

Mimochodem bude i dneska shit show? Včera jsem se docela bavil :grinning:

Já doufám že to u RedBulliády nevzdaj tak snadno jako s triple DRS nebo když si hrajou na fízly :zipper_mouth_face:

tlak si rano meral?

Já tak jednou za půl roku, ty už máš naměříno, tati? :smiley:

To je tak hnusnej jazyk ta němčina :smiley:

Počkat, on se fakt chce vrátit? Já myslel, že rodina a eko byl duvod proč skončil… :thinking: