Vettel by mohol pokračovať v F1, Domenicali s ním už začal rokovať | Magazín F1 - F1online.sk

Sebastian Vettel pred týždňom síce oznámil koniec svojej jazdeckej kariéry, no to neznamená, že by musel skončiť aj vo Formule 1 ako takej. Jej výkonný riaditeľ Stefano Domenicali najnovšie prezradil, že štvornásobného majstra sveta by rád privítal v štruktúrach kráľovnej motoršportu.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/73465/vettel-by-mohol-pokracovat-v-f1-domenicali-s-nim-uz-zacal-rokovat

Žeby, ako riaditeľ pretekov? Keďže je Seb taký metodický, určite by to nebolo na škodu. :slight_smile:
(Viem, že je to len zbožné prianie, ale v takej pozícií si ho viem živo predstaviť)

3 Likes

Mně by se to taky líbilo, ale nevím, jestli dokáže vedení F1 se Sebem na něčem najít společnou řeč. Přece jenom se hodně profiluje do ochrany životního prostředí atd., zdá se, že to myslí i vážně :slight_smile: a teď právě nebude muset brát ohled na vlastní fungování v F1, kvůli kterému byl celkem osočován a napadán. To, že je mimořádně inteligentní a k tomu pracovitý je známé, bylo by ho škoda ztratit.

1 Like

Hej no, preto som napísal “zbožné prianie” :smiley: , ja osobne by som ho radšej videl v tom vedení pretekov, ako nejakého “eko-lobbystu”, ale tak, keď to chce robiť, tak nech si to robí, moje bezcenné sympatie si tým nezíska :smiley: .

1 Like

Rok 2030: Sebastian Vettel, šéf FIA. :wink:

S tou ekologií má ale pravdu, planeta je v tragickém stavu.

I při procházce v zoo máš z informačích cedulí pocit, že ohrožený je snad už úplně každý druh (kromě monkey sapiens sapiens).

Ekologická politika se samozřejmě musí dělat jinak než v EU, cestou pozitivní motivace a ne “budete si utahovat opasky a elity včetně nás si je zase ještě více povolí”.

1 Like

Ktovie :smiley: len či nie je na to až príliš zásadový, tam treba byť politický, čiže by si určite musel “zašpiniť ruky”, lebo poctivý politik je oxymoron. :slight_smile:

Ako som napísal, kľudne nech si to robí, ale nie som fanúšikom toho, aby sa to prezentovalo v motošporte. :slight_smile: Keď to bude robiť mimo tejto sféry s nejakými organizáciami, ktoré sa tým zaoberajú mimo motošportu, tak s tým nemám najmenší problém. :slight_smile: Vieš, že by šiel napríklad vysvetliť tým “enštajnom” v Nemecku, že by bolo treba zase naštartovať AKWečka, lebo tá ich zelená energia ich len doviedla k závislosti od Ruska, a podobne. :slight_smile:

To by nam chybalo aby bol riaditelom niekto, kto sa dal pravidelne emociami ovladnut pocas zavodu a konat ako psychopat :smiley:
EDIT: Uz sa mal pakovat s Kimim a neutrzil by taku hanbu na konci kariery.
A podme pecky bum bum :smiley: