Vettel: Asi sme dnes boli medzi tými, ktorým to vyhovovalo viac | F1online.sk

“Asfalt je stále veľmi nový, takže aj veľmi, veľmi šmykľavý. Ale ku koncu dňa sa to zlepšovalo, takže už to bude asi len lepšie,” konštatuje Vettel, ktorý sa ešte pristavil pri počasí. Aj ono môže prehovoriť. “Predpoveď počasia na zajtra nevyzerá veľmi priaznivo. Neviem, ako sa situácia zmení, keď zaprší. Mohol by to byť ťažký deň. Ak ale spravíme všetko perfektne, môže to byť pre nás dobrá príležitosť.”


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/15863/vettel-asi-sme-dnes-boli-medzi-tymi-ktorym-to-vyhovovalo-viac