Verstappenovi je rozchodu s Hondou ľúto: Je to trochu nešťastné | Magazín F1 - F1online.sk

Jedna éra končí, druhá začína. Honda zotrvá vo Formule 1 aj po roku 2025. Automobilka tento týždeň oficiálne potvrdila dohodu s Aston Martinom. Definitívne sa skončí spojenie Red Bullu a Hondy, ku ktorému má Max Verstappen, z pochopiteľných dôvodov, zvláštne puto.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/96889/verstappenovi-je-rozchodu-s-hondou-luto-je-to-trochu-nestastne
1 Like

No mě to není jasné odnes co se to tam vlastně stalo :face_with_hand_over_mouth: Končíme, nekončíme, nějak mi nejde do hlavy že by to bylo jenom tím a že už to nešlo zachránit.

Tak dnes jsem četl že Helmut už Aston stačil varovat že Honda je strašně uzavřená a o nic se nechce dělit, je velmi úzkostná o svá tajemství. Ono to má svoje klady ale když se třeba nedaří, a to už Alonso s Hondou poznal, tak to může být strašně na palici.

Alebo do astonu. Kľudne sa môže stať že bude v tej dobe najperspektivnejsi team. Tak ako MB v 2012

VOL je prumerny pilot odkazany na dominantni auto, to se brzy ukaze…

Netreba za tym hladat nic specialne. Hlasovanie po ktorom spravna rada oznamila koniec Hondy v F1 dalo Redbullu jasny signal, ze je potrebne zapracovat na vlastnych PU. 5 rokov mizerie s Renaultom bolo este stale v zivej pamati. Odvtedy to uz nebolo o tom, ze ci, ale ze kedy a ako.

1 Like

Ako si z Lewis Hamilton dokazal urobit skratku VOL ?

VOL jako Volejnik…

Chcem sa Ťa už dlhšie spýtať, čo vlastne znamená Volejnik alebo Volejník?
Má to niečo spoločné s volejom, či olejom?

Je to z filmu Jachyme hod ho do stroje, Volejník je prijmeni zavodnika, hraje ho Petr Narozny. Pripomel mi ho Verstappen, kdyz v Baku po zavode vyjel po Russelovi.

Spisovny tvar by byl Olejník, od slova olej, ve stredoceskem dialektu volej, Volejník.

Aha tak. Film Jáchyme hoď ho do stroje som videl prednedávnom znovu, je to dobrá komédia.
No už som si nepamätal meno Petra Nárožného v tomto filme. Tak díky za objasnenie :slightly_smiling_face:

1 Like

To vis, zavodnici byli kdysi celi vod voleje… :rofl:

1 Like

Z Maxa musis mat poradne bobky,ked si dokazal vytvorit taky nick.

Ano cely se tresu ze VOL nevyhraje…