Max Verstappen ešte Red Bullu nepovedal svoje áno. Jeho zotrvanie v tábore červených býkov je pred rokom 2027 neisté, na čo poukazuje aj manažér Raymond Vermeulen. Verstappenovci by najradšej pokračovali v Red Bulle, ale dávajú jasne najavo, že bez konkurencieschopnej techniky sa na to netreba spoliehať.
Mít moc široké ramena se občas nevyplácí.
Taky se zdá, že Mercedes, Ferrari i McL jsou se svými jezdci spokojení, tak proč nabírat předraženého jezdce.
No nevím, tam to může mít více faktorů a především ten, že Toto by v tuto chvíli nemusel chtít nabourat karieru Kimimu, když mu to začalo proti Russellovi jít a ten by mohl být dobrým tehdejším Bottasem.
Emil určitě nechtěl jít níže, než má v RB.
Nejspíše se nejedná pouze o peníze, ale taky o výhody, které má v RB jisté a tady může být opravdu velký problém. A to nejen u Mercedesu, ale taky McLarenu a případně ani u Ferrari.
Prece si taky praci nevybiras JEN kvuli penezum. Vzdy to je nekolik faktoru : dojizdeni do prace, pracovni kolektiv, benefity jako Home office atd, a hlavne napln prace. U Maxe to je je podobne, penize hraji dulezitou roli ale ne jedinou, jde mu o to byt v silnem monopostu aby ho “ to” bavilo, a hlavne aby mel nadale moznost “ flirtovat” s GT3, aby nemusel absolvovat celej ten medialni cirkus atd. Verim ze promennych tam je daleko vice nez penizky.
Věřím tomu, že pro Maxe by byla motivace porazit Landa v jeho týmu. Přece jenom s ním prohrál a žádné proč a kdyby tady neplatí. Pro Oscara Piastriho by taky změna týmu dávala smysl. Jestli by to mělo význam i pro McLaren je věc jeho vedení. Jediný, pro koho by to ideální nebylo, by byl Lando, ale to by asi nestačilo…
Kdyby byl McLaren tovární tým, tak by to asi mohlo vyvolat nějakou emoci. Takhle může být ledově klidnej. Spíš to vidím jako reálnou možnost než dělání vln, protože na dělání vln by to byly velmi slabé karty.
Já si myslím že naopak ne, neb co určitě Toto nechce ze všeho nejvíc je být opět porážen týmem s jejich motorem, a Max by konkurenceschopnost McLarenu prostě zvýšil, a nejsou tak daleko.
Max sa narodil, aby mal o 1s rychlejsi monopost, ako zvysok pola. A timovemu kolegovi stare diely, aby nemusel celit aj jemu
Kimi je vychadzajuca hviezda. Ludia ho miluju. Co by ziskal mercedes s predrazenym Verstapenom ? Hejty a nenavist skrz jeho opravnenych hejterov, za jeho prasaci jazdecky styl. A riskovat zlu krv v time ?
Podla mna neboli problem peniaze, ako tvrdi Schumacher, skor poziadavky na ktore si narokuje absolutna jednotka timu. Aby ho nikto neohrozoval
Redbull, Ferrari a Cadillac jsou týmy, které přivezly nejvíce upgradů.
Tento víkend přinesl RedBull mega giga upgrade auta.+ Mají nejsilnější motor, tak co je?
Verstappen bude vyhrožovat týmu, že odejde, když nedostane auto? Auto má přímo výborné, akorát jezdí absolutní tužku.