Verstappenov dlhoročný sponzor čelí škandálu, zadržali majiteľa reťazca Jumbo | Magazín F1 - F1online.sk

Majiteľ reťazca supermarketov Jumbo čelí v Holandsku obrovskému škandálu. Dlhoročný súkromný sponzor Maxa Verstappena sa stal stredobodom obrovitého policajného vyšetrovania a obvinenia z prania špinavých peňazí.

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/76986/verstappenov-dlhorocny-sponzor-celi-skandalu-zadrzali-majitela-retazca-jumbo

Ja mam doma v polici 2 Maxove RedBully 1:24 od Jumbo (bburago).
Taketo spravy robia tie kusky pikantnejsie.

Možná do toho bude namočený i RedBull Racing. :joy:

Čo sme čakali? Vrana k vrane sadá. Podvodník k podvodníkovi…

1 Like

Clovece, preco sa takto zhovadujes ?

Neplac uz tolko, proste sklop usi, a chod dalej… S tym sa treba zmierit… Bude dobre …

1 Like

holandský podvodník v čele s FIABULLEM

1 Like

Hehe, místní experti se vyjadřují, ačkoliv to s Verstappenem nemá nic společného, jenom mají za co mu nadávata… :grinning:

Kdo to práskl?
Masi?

Kámo a keďže si sa k tomu vyjadril, tak budeš do toho asi zapletený aj ty… Nedajbože si si od nich niečo kúpil a teda si s ním pral špinavé peniaze… :smiley:

Spíš mě zajímá Jumbo-Visma. Co to s nima udělá. Vynikající tým.
Aktuální superstars Vingegaard, Roglíč, Aert

Ked chces oslabit stonozku odtrhnes jej nohu… no ziadnu zmenu nevidis len stonizka to citi. niekto ma nieco za lubom. A Niekto tu nepochopil rozdiel medzi vysetrovany a vinny. Aj futbalisti si obvinovany a hraju dalej takze ani teraz necakajte zmenu

Chvála bohu, k ničomu takému nedošlo… By som sa hanbil… Inak teda máš zvláštne predstavy o praní špinavých peňazí, ale to je o inom…

Nechám sa poučiť… Kľudne napíš ako ich periete s jumbom, Verstappenom a s Chroustalom… Teda o Chroustalovi viem on fiktivne kupuje modely Red Bullov…

Pranie spinavych penazi je legalizacia hotovosti nadobudnutej nezakonnym sposobom. Napriklad vo svojej restauracii sam nakupis predrazene jedlo. Zisk zdanis a mas legalne peniaze, pricom nevies od koho, lebo k platcovi platby v restauracii v hotovosti sa uz neda dopatrat. Preto vsetci mafiani v minulosti vlastnili bary a restauracie. Jedna “znama” slovenska “influencerka” podobnym sposobom, len teda cez predaj nekvalitneho ale predrazeneho oblecenia a podobnych somarin prala peniaze z predaja drog.
To ze Chroustal mina svoje vlastne, legalne nadobudnute, peniaze na cokolvek nie je pranim spinavych penazi.

Vsak to mi je jasne ze pred tym si musel od neho nejake peniaze dostat aby si mal zaco u neho nakupovat… sa cudujem ale preco ťa s Maxom este nevysetruju ked to mate takto vymyslene…