Verstappenov dlhoročný sponzor čelí škandálu, zadržali majiteľa reťazca Jumbo | Magazín F1 - F1online.sk

Majiteľ reťazca supermarketov Jumbo čelí v Holandsku obrovskému škandálu. Dlhoročný súkromný sponzor Maxa Verstappena sa stal stredobodom obrovitého policajného vyšetrovania a obvinenia z prania špinavých peňazí.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/76986/verstappenov-dlhorocny-sponzor-celi-skandalu-zadrzali-majitela-retazca-jumbo

Ja mam doma v polici 2 Maxove RedBully 1:24 od Jumbo (bburago).
Taketo spravy robia tie kusky pikantnejsie.

Možná do toho bude namočený i RedBull Racing. :joy:

Clovece, preco sa takto zhovadujes ?

Hehe, místní experti se vyjadřují, ačkoliv to s Verstappenem nemá nic společného, jenom mají za co mu nadávata… :grinning:

Kdo to práskl?
Masi?

Kámo a keďže si sa k tomu vyjadril, tak budeš do toho asi zapletený aj ty… Nedajbože si si od nich niečo kúpil a teda si s ním pral špinavé peniaze… :smiley:

Spíš mě zajímá Jumbo-Visma. Co to s nima udělá. Vynikající tým.
Aktuální superstars Vingegaard, Roglíč, Aert

Ked chces oslabit stonozku odtrhnes jej nohu… no ziadnu zmenu nevidis len stonizka to citi. niekto ma nieco za lubom. A Niekto tu nepochopil rozdiel medzi vysetrovany a vinny. Aj futbalisti si obvinovany a hraju dalej takze ani teraz necakajte zmenu

Nechám sa poučiť… Kľudne napíš ako ich periete s jumbom, Verstappenom a s Chroustalom… Teda o Chroustalovi viem on fiktivne kupuje modely Red Bullov…

Vsak to mi je jasne ze pred tym si musel od neho nejake peniaze dostat aby si mal zaco u neho nakupovat… sa cudujem ale preco ťa s Maxom este nevysetruju ked to mate takto vymyslene…