Verstappena neuspokojilo vysvetlenie Pirelli: Proste prehovorte! | Magazín F1 - F1online.sk

Max Verstappen v Azerbajdžane prišiel o víťazstvo len a len kvôli zlyhaniu ľavej zadnej pneumatiky. Dožadoval sa preto poriadneho vysvetlenia, čo sa s jeho pneumatikou presne stalo. Pre Pirelli to bolo to najmenej, čo mohlo spraviť, no i napriek tomu to podľa Verstappena nezvládlo. Naznačuje, že Pirelli sa snaží celú vec ututlať.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/33002/verstappena-neuspokojilo-vysvetlenie-pirelli-proste-prehovorte

no jo to preto lebo sa to stalo iba tebe + strol ale keby sa to stalo hamkačovy tak už by sa cely mercedes a najme on by treskal kolem sebe :smiley: ako toto je fakt užasne vyjadrenie od vyrobcu tim neurobil nič zle žiadne ulomky žiadna vyrobna vada skratka vyšia moc

Som zvedavy, dokedy ho nechaju takto otvorene rozpravat. Verstappena moc nemusim, ale malokto realne povie cosi “nesterilne” a co nekrici “to som sa naucil naspamat, dali mi to z PR oddelenia”.

1 Like

vidis. a to je tiez jeden z dovodov preco tu mame dominanciu jedneho timu. ako to skodi mercedesu, tak mercedes je schopny otvorit medialnu a diplomaticku vojnu a problem vyriesi. Max a redbul len placu a nevedia nic otocit vo sovj prospech.

Banda neschopakov cele pirelli. Stat sa to mrdcedesu tak sa ospravedlnuju, vymyslaju nove pneu len aby hol mrdcedes spokojny a tu si nedaju ani namahu aby poriadne vysvetlili co sa stalo.
Cert nam bol dlzen tychto neschopakov, kolko su uz v f1? A kolko sme mali sezon ked bola spokojnost s pneu?
Este jedneho vyrobcu by to chcelo lebo pirelli je svojimi schopnostami vhodne tak pre ferrari pod vedenim binotta