Verstappen: Toto rozhodne nie je ako v Bahrajne | Magazín F1 - F1online.sk

Celá Formula 1 sleduje dianie v Džidde s nádejou, že uvidíme vyrovnanejší boj o víťazstvo než v Bahrajne, kde Red Bull absolútne deklasoval konkurenciu. Radi by sme vám povedali, že po piatkových jazdách tomu všetko nasvedčuje, ale nie sme oveľa múdrejší. Skutočnosť, že Max Verstappen opanoval oba voľné tréningy, ukazuje, že na jeho statuse jednoznačného favorita sa nič nemení.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/91278/verstappen-toto-rozhodne-nie-je-ako-v-bahrajne

Tak to pardon, nebude mat v cieli naskok 50sek. ale iba 40 :confused:

1 Like

Tak tak…pravdepodobne sa na pár sezón zasa rozlúčim s F1 tak ako po roku 2018…neda sa na to dívať tak ako sa nedalo na dominanciu Hamiltona…nudné otras a des…nerozumiem naozaj načo bola táto zmena aút dobrá…konečne bola neskutočná vyrovnaná zaujímavá sezóna 2021 a teraz zase odpad

1 Like

Súhlasím. Zmeny boli totálne zbytočné. Vyhodene peniaze.

Moja rec, ja som sice fan Hamiltona ale sezona 2021 bola topka a neskutocne ma to bavilo, pole sa vyrovnavalo a tato zmena to cele po…

Nechce sa mi veriť že neboli iné-lepšie cesty ako uľahčiť jazdenie bližšie za sebou ale zároveň zachovať efektivitu DRS a dokázať stlačiť pole bližšie k sebe…možno keby počúvali ľudí ktorý tomu aj rozumejú a nechali vyjadriť idei odborníkov…a nie že pravidlá nastávajú experti spoza stola ktorý tomu reálne nerozumejú

To jazdenie bližšie za sebou bola len výhovorka. Chceli akúkoľvek zmenu vzhľadu aut a naivne si myslieť že všetci budú zrazu konkurencieschopny a vyhrávať bude ktokoľvek. Po pol roku minulej sezony som sa presvedčil, že fanúšika pekne oblbli tymi ich predstavami. A realita je dost mizerna. Ked tak nech daju rovnake stroje pre vsetkych len si ich obranduju a hotovo. Zvíťazí najlepší jazdec/strategia. Alebo nech to nechajú bez rozpočtu. Ale je to F1 a vždy to bude rovnako nevyrovnané. Takže ak bude zas dominancia na prvom mieste tak budem mat aspoň pekne strávené nedele s rodinkou. F1 RIP

Dominancia už je…bolo jasne že RedBull bude vo výhode keďže majú Neweyho plus to podporili prekročením finančného stropu….mňa by naozaj zaujímalo ako by to napríklad vyzeralo keby dali len základne pravidlá ako napríklad bezpečnostné, rozmery, váha…a nech urobí každý to najrýchlejšie čo dokáže…žiadny vnucovaný “duch pravidiel” a neviem čo

Samotný Newey nieje 100% uspechu. Vid Aston Martin ludia z RB vedia postavit rýchle auto aj bez Neweyho … Ale tie čachre s rozpočtom im isto pomohli. Dufam že časom zafunguje aspoň to percentuálne obmedzenie vývoja.