Verstappen spomína, ako ho Vettel prišiel pozrieť po nehode: Na to nezabudnem | Magazín F1 - F1online.sk

Max Verstappen zažil počas vlaňajšej VC Veľkej Británie nepríjemnú nehodu, keď po tom, čo v zákrute Copse kolidoval s Lewisom Hamiltonom, musel putovať na pozorovanie do nemocnice. Zatiaľ čo jeho rival v pretekoch zvíťazil a svoj triumf oslavoval s fanúšikmi, Sebastian Vettel čakal, kým Holanďana prepustia z opatery lekárov, aby sa uistil, že je v poriadku. Verstappen vraj na to do smrti nezabudne.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/83579/verstappen-spomina-ako-ho-vettel-prisiel-pozriet-po-nehode-na-to-nezabudnem

Vetel tiež nebol svetúšik. Ale zdaleka nebol taký chrapúň ako Crash. Ten nastavil laťku velmi vysoko.
Snáď raz dozreje ako Vetel.

4 Likes

Vettel sympatak o tom ziadna len mi pride ze vsetkymi tymito aj ked super skutkami vratane ekologie enviromentalistiky atd chce odvratit pozornost od poslednych slabych rokov v f1 za ktore tiez nemohol uplne sam ale aj tak

2 Likes

Redbull može mať evidentne MS iba s priezviskom začínajúcim na Ve

Je teda jasné, čo musí byť plán RB po odchode Maxa :smiley:

2 Likes

No jo! Takže příš.tí je Vesti. Sice patří Marcedesu, ale to nevadí, stačí počkat, až se nebudou dívat :smile: .

3 Likes

Tohle mu sekne víc. :slight_smile:

To nemůžeš vědět, když si tohle ani nezkusil :smile:

No vida, jak mu to sluší! Ještě by to chtělo vedle nějakou mladší hlavu, že by Max skončil u RB dřív než Checo se mi nezdá. Tam je to jedno, Hauger, Lawson, Daruvala… Ten bude stejně jenom do počtu :smile: !

Takhle… :slight_smile:

2 Likes

Hele neprovokuj, jo :smile: ?

Ono třeba i u Hama jsem si všiml že když je velký tlak tak dost často vytahuje jiná témata - je to vlastně přemostění pozornosti jinam a pomáhá to přečkat těžké období. Vettel po “nezdaru” ve Ferrari kdy ho dokonce samo vyšouplo tak hledal silnější témata jinde a postupně to všecko došlo do svého bodu. Fakt věřím že tehdy Vettel skončit nebyl připraven kdežto teď už skutečně je. Potřeboval čas. Tím nevylučuji jeho návrat do F1, ale jestli, tak myslím že již v jiné roli.

4 Likes

Jestli takhle odvracel pozornost tak to sympaťák neni, je to všechno jiný jen ne smpatický. Ubohá herečka co nedokázala zaujmout na trati. V Austrálie ‘23 bude chybět asi jako Schumacher ml.

Moc slnieckaris…ma 4 tituly co znamena ze nikdy na trati nezaujal…hlavne v 2008

1 Like

Ked uz sa vratil Hulk. tak davam tomu velku sancu ze sa vrati za rok ci za dva…Schumimu zo zadku teraz trcat uz nemusi a eko ho tuez dlho nebude bavit i ked je tam rodina

Vůbec nerozumim co jsi teď napsal. Myslel jsem že se shchodujeme až na slovo sympaticky

To bola ironia kamo…posledne roky boli na prd ale ma 4 tituly takze to hovori.za vela plus rok 2008 ak vies co sa.mu vtedy podarilo

Možná se Seb tak staral o mladé jezdce i proto, že sám je z široké rodiny a má o 11 let mladšího bratra, který je fakticky vrstevník téhle silné mladé generace. Asi má i proto pro ně pochopení, umí si představit, jak přemýšlejí a jak se cítí. O bráchu se taky vždycky staral, tak mu to zůstalo :smile: .
image

2 Likes

To je tak dojemny🤧