Verstappen si z piatka nerobí ťažkú hlavu: Nevideli sme nič šokujúce | Magazín F1 - F1online.sk

Maxovi Verstappenovi a Red Bullu sa v piatok ani za nič nedarilo nájsť správny balans monopostu. To sa napokon odrazilo i na výsledných časoch na kolo, ktoré ukázali, že Red Bull potrebuje nájsť aspoň tri desatiny sekundy, ak chce pomýšľať na pole position. Verstappen i napriek tomu zostáva pokojný.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/37957/verstappen-si-z-piatka-nerobi-tazku-hlavu-nevideli-sme-nic-sokujuce

Vypadá že si tady někdo připravuje alibi, jsem na výkon Verstappena dost zvědavý.

Skor je to o tom, aby bol maxik pozadu a vseci riesili, ze su to nasledky Hamiltonovho brutalneho utoku a v Q zazracne porazi Hamiltona a bude sa pisat nadherna kniha o hrdinovi Maxovi, ktory s otrasom mozgu porazil 7nasobneho majstra sveta na slabom aute s poskodenym motorom :smiley:

Me zajima souboj o titul, doufam ze Verstappen nepolevi, problem je v tom ze oznamil ferovy pristup, on nevi co je to jezdit ferove.

Muze to nabrat pouze dve roviny:

  1. VER ubere z agresivity, da vetsi prostor HAM k soubojum, zatim mu HAM az do Silverstone uhybal.

  2. VER Nezmeni pristup a budeme sledovat krvave souboje do konce sezony.

Preferuji dvojku.

Som zvedavý čo by rozprával Hamilton keby tak vypadol on koľko by sa o tom písalo že Plačko je bez bodov :thinking:

1 Like

nič by nerozpraval, nasral by sa a dalsi pretek by vyhral

1 Like

Bude to 2 a ako som uz pisal, je to tu… Hondaci nasli poskodenie… je to take haloooo aby v zavode komisari prihliadali na to, ze museli chudaci menit motor koli tej kolizii…
Aby boli oni tou oveckou :smiley:

Výměnu jsem předpovídal.