Verstappen si kvalifikáciu neužil: Ako na ľade | F1online.sk

“Prvá zákruta nie je zrovna miesto, kde by ste to mohli pustiť. Tretie miesto ale nie je príliš ďaleko od čela, takže zajtra máme stále o čo hrať. Dúfam, že budeme blízko,” dodáva. “Myslím si, že dôležitý bude štart, ale aj potom — nemáme veľa informácií o tom, ako to zvládnu pneumatiky. V pretekoch sa to budeme snažiť odhadnúť, uvidíme, čo sa stane.”


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/14093/verstappen-si-kvalifikaciu-neuzil-ako-na-lade