Verstappen sa vo vysielačke nezdržal. Inžinier si vypočul svoje (PREPIS VYSIELAČKY) | Magazín F1 - F1online.sk

na starom Brne som bol v 82. hom. Bol som na kopci a pod nami začal horieť Jaguár starého Engeho. A ako pikoška tam jazdila aj Lela Lombardi.

3 Likes

Enge, Charouz a Vojtěch byla naše elita. Fandil jsem Vojtěchovi.
S čím jela Lella? S Alfou?

Ludia ako ty by mali mat trocha sebereflexie a nepisat taketo komentare… to je vidiet ze " NEPOZERAS" a mas to teda brutalne nastudovane… akoze bez redbullu nie je f1 ano ? :grinning: treba sa zobudit ale velmi rychlo…

Pravdu máš, navíc je hezké, že jsi si kvůli mě právě založila nový účet.
Holek je tu málo.

6 Likes

Se mi líbí, jak může takový člověk, jako je Triper, takovým stylem někomu potrhat žíly, je to frajer prostě

2 Likes

Darmo toho šaša hájiš.
Max si zvykol zbierať jedno prvé miesto za druhým.
Ja som vždy hovoril, že starý dobrý Max, buldozér sa vráti hneď, ako bude musieť bojovať mimo pódia, alebo o samotné pódium. On nevie tolerovať to, že je niekto rýchlejší a môže sa dostať pred neho. Každého, vytláča, blokuje a torpéduje. Nie náhodou s ním chodí Kvijatova bývalá. Asi má rada poriadne torpédo.
Na obranu Hamiltona, pozri sa ako sa on choval v podobných situáciách a ako sa chová teraz Max.
Ako by sa asi zachoval Max na konci roku 2021, keby mu v poslednom kole úmyselne ukradli titul, aby ho mohli dať zadarmo Hamiltonovi ?
Veď teraz v Maďarsku vystrájal, ako malý chlapec aj keď nemal pravdu. Ako sa vyjadroval na komisárov.
Ako by sa zachoval na konci roku 2021? :wink:

1 Like

To máš tak. Vtáka poznáš podľa peria, človeka podľa reči… :wink:

Suhlasim v podstate so vsetkym co si napisal az na prvu vetu, kedze predpokladam, ze tym “sasom” myslis Maxa ale ja v mojom prispevku obhajujem Lewisa :sweat_smile:

Max dokaze byt v kritickych chvilach dost emocialne labilny co, ako sme videli v Madarsku, moze mat dopad aj na jeho jazdu.

Na druhej strane Lewisov “plac” vlastne ani nie je “plac” kedze nema nic spolocne s jeho emociami a “Bono, my tyres are gone”, hovoril z cistej vypocitavosti aby sa snazil vsetkych presvedcit, ze sa na vitazstvo musi nadriet. Co inak potvrdzuje aj fakt, ze tu hlasku Lewis prestal pouzivat akurat, ked prestal mat dominantne auto.

Hadam teraz je to viac zrozumitelne :smiley:

1 Like

Aj Max mal podobné reči, pred tým ako sa na neho dotiahol Lando. Len to neni tak viditeľné keďže vyhrával iba 2roky bez problémov.
RB to robí šikovnejšie, ako mercedes. Ak máš na špici stále 2monoposty, je to dominancia. Ak má Peréz problém bojovať aj o 3miesta, je to genialita Verstapena.
RB tam má Peréza presne na to. Je tam len vďaka Mexickému trhu a ani raz do médií nepustil hlášku, že ma iný monopost než Max. Čo sme už viac krát videli v iných tímoch.