Verstappen sa vo vysielačke nezdržal. Inžinier si vypočul svoje (PREPIS VYSIELAČKY) | Magazín F1 - F1online.sk

Jó ojnici jsem už taky pár krát viděl na vlastní oči. Tu ale jezdci moc rádi nemají, když jim mává z přední kapoty, jako nějaká rozvášněná fanynka. :slightly_smiling_face:

1 Like

Musím už jít něco dělat abych měl na svačinu a navíc tu vedle vyskočilo zase nějaké další Alonsovo moudro :love_you_gesture:.

Taky po očku imituji nějakou práci, abych měl na DPH. :grin:

Max je rozmaznané decko ktoré nikdy nedospeje a ak nie je podľa neho všetci a všetko je na …

Jezdci jsou důležití. Musí odvést super práci, aby byla vidět ta skvělá práce technického týmu.

Však to sám říkáš, že letos to je stejná nuda u RB jako 2023. Jenze tam vyhráli 23 závodů, takže evidentně jezdci RB odvádí špatnou práci.

Bože, to je ale pánské přirození.

1 Like

Vždyť já vím, jen jsem vás tady chtěl trochu rozpumpovat, jste jako mrtvoly.

To je samé naříkání a fňukání a život je přitom tak krásnej.
Jen nesmíte sedět v koutě.

Holt, takto sa podla mna nema spravat 3-nasobny sampion…ale pointa je inde

Kua zrusme tie vysielacky, ti piloti potom vyzeraju ako demei a je jedno, ze Maxa nemam rad. Je to nefer to pustat do eteru.

1 Like

Já už jsem úplně klidnej. Silverstone mi změnil formulovy život. Navíc Kimi incoming.

… až tak tě to posilnilo? :smiley:

Jednou se ti budu posmívat :grinning:.
A víš že to udělám, jsem lotr bez empatie.

Ano, opravdu. Bylo to velkolepé vítězství. Možná jedno z největších v celé F1 historii.

A kdo že to vyhrál?

Jiřo, nesluší ti to.

1 Like

ak by si si pozreala streamy z online ligových závodov len od nás , tak na ts je každý jazdec k.k.t, d.b.l…a podobne. Ako píšeš je to vrámci emócii. Po závode sme zase kámoši a na stretnuiach sa vypije spolu nejaké o pivko.

2 Likes

Žasnem, ako všade počúvam o tom aký je Hamilton plačkoš. Priznávam, že som v jeho dominancii nevidel všetky preteky, ale vďaka jednému šikovnému chalanovi sú na youtube zostrihy všetkých sezón ako “Silver Wars” a “Silver vs Red” sezóny 2014-2016 a 2017-2018 a nikde tam nezanelo takéto plakanie vrátane vulgárností ako v tomto jednom preteku.

Hold každý je iný, ale pod tlakom sa ukazuje skutočný charakter v tomto prípade sila daného pretekára. Max je skvelý jazdec, ale prchká veľmi prchká povaha, čo ho môže stáť ďalšie víťazstvá a tituly.

Tak Maxov plac prameni z frustracie, ked si jeho tim dovoli spravit chybu - Madarsko 24, kvalda Singapur 23, kvalda Spa 23 su take priklady ktore mi pisli hned na rozum. A prave preto su tie vysielacky aj ovela ostrejsie nez v pripade Lewisa.

Na druhej strane, Hamika by som nazval kalkulativnym plackom. Jeho nazyvaju plackom, lebo pocas jeho dominancie, skoro kazde preteky, ked viedol o 10 sekund a viac nikdy nezabudol zahlasit “Bono, my tyres are gone” aj ked mal najlepsiu rychlost. Tymto chcel pravdepodobne vzdy validovat svoje vitazstvo aby nahodou niekto nepovedal, ze vyhrava prilis jednoducho.

Podala ti “ruku”?

Ojnice? Mi zatím naštěstí ještě né.
Ale vzpomínám si když v 1976 jel v Brně bývalý jezdec F1 Reine Wisell s Chevroletem Camaro a odešly mu brzdy. Proto brzdil motorem, který staré Brno (20 km) nevydržel a kapotáž utrpěla značné újmy. Moc jsem mu fandil, proto jsem trpěl s ním.
Noviny tehdy psaly, že Reine prohlásil. Těch 850 koní není k ničemu, když není v pořádku uzda. Jiný tisk psal totéž, jen s rozdílem, že se jednalo o pouhých 650 koní.

1 Like