Verstappen sa v Red Bulle cíti „zahniezdený“, ale teší ho záujem Tota Wolffa | Magazín F1 - F1online.sk

Ďalší týždeň a ďalšie špekulácie okolo Maxa Verstappena. Holandský pretekár aj v Austrálii dostáva otázky na margo svojej budúcnosti. Zdá sa, že je pripravený pokračovať s Red Bullom a chce v tomto tíme zostať, ale aj na adresu Tota Wolffa a Mercedesu sa vyjadril veľmi pekne.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/147279/verstappen-sa-v-red-bulle-citi-zahniezdeny-ale-tesi-ho-zaujem-tota-wolffa

Dokud Hamík nepodepsal smlouvu s Ferrari na zhruba dvojnásobný plat, než Emil dostane v RB, tak byl klid.
Názorná ukázka žárlivosti Verstappenovských genů.

No zatim Mercedes auto nema, aby Maxe zlakal. Jestli Wolf zlaka Maxe prachama? No divil bych se.

Ricci by se taky mohl usmivat az do konce zivota a nejak veselej mi na konci 2022 a do poloviny roku 2023 nepripadal. Skoro bych si vsadil, ze v druhe pulce 2023 byl mnohem veselejsi.

Nejak mi prijde, ze ten pilotum jde o prachy az v druhe rade. A myslim ze se to tyka i Hamiltona. A u Maxe budou prachy az na tretim az patem miste. A treba takovej Alonso, podle me ani nevi kde ma penezenku.

1 Like

u top pilotu urctie plati ze prachy su az na 2 miste - maji uz slusne vydelano

1 Like