Dlho všetko nasvedčovalo tomu, že Red Bull bude aj s veľkými vylepšeniami na domácom podujatí štvrtým najrýchlejším autom. Záver Q3 však bol poriadne pikantný nielen pre kontroverziu po nehode Maxa Verstappena, ale aj pre jeho nečakanú rýchlosť.
Vyzera to, ze ani leclercovi ani maxovi ci russellovi (ten hlavne v porovnani s takym antonellim) tieto nove auta nie su uplne prirodzene, nie ze by nedokazali v nich podavat kvalitne vykony, ale neviem ci to je tym deploymentom alebo cim, ako keby neboli uplne vo svojej kozi, snad sa s tym zžijú
Ide to s nim dole vodou… A on chce ist do ineho top timu ?
Neviem, ci si to po takychto odovzdanych reciach zasluzi… Nedari sa, tak je vsetko zle. Dari sa, aj tak je vsetko zle, to len on svojou genialitou dotiahol na vrchol