Verstappen: Radšej vyhrávam preteky s dvadsaťsekundovým náskokom ako po tesnom súboji | Magazín F1 - F1online.sk

Jj, že v dnešní době mladych pannen je😂

Jenže všechny ty sporty co jsi tu vyjmenoval nejsou vůbec závislé na technice a tady je ta dominance těžce způsobená vozem, takže když tohle řekne, tak si vlastně přeje pro fandy zabitou podívanou…Nevím, mě to teda rozhodně nepotěšilo. Možná tomu těžko ze své pozice rozumnět, protože Alonso nikdy dominantní vůz neměl - možná proto mě tohle od jiných s letitou domnancí prostě zklame.

4 Likes

musis mat empatiu a vcitit sa aj do ostatnych pokial tomu chces porozumiet

Nedávej rady, kteryma se sám neřídíš

1 Like

jj :smiley:

neboj, já mám k slabším empatie dost.

2 Likes

Však jsou ježci sebevrazi, furt skáčou pod auta.

1 Like

Zrovna jsem o vikendu musel zastavit na silnici, abych poklidi ježak (živého) stranou

1 Like

Vsechny sporty co jsem vyjmenoval, maji jedno spolecne. A to je clovek. Popisoval jsem jake ma clovek - sportovec, at uz rekreacni nebo profik pocity, tak jak je znam ja.

Pochybuji, ze tim ze se clovek da na automobilismus, se mu to v hlave prepne a rekne si. “Kdybych behal marathon, tak bych chtel dominovat, ale protoze jen ridim auto, tak chci aby to bylo vyrovnane”. Tomu proste neverim.

Max jasne rika, ze tim fanousky nepotesi. Sory, ale vitezstvi Nemecka nad Alzirem 8:0, taky potesi jen fanousky Nemecka. Pro ostatni nudnej zapas na jednu branu.

Jen jsem chtel poukazat na to, ze Max si na nic nehraje. A ze podle me to tak maji vsichni piloti. Specialne oni. Jsou to egoisti z prirozenosti.

To je vse. O Alonsovi nepochybuji vubec. Ten je lozenej. Moc dobre si pamatuju jak se vztekal, kdyz mu mladej Hamilton nakladal. Rozhodne to nevypadalo, ze si to tesne soutezeni uziva. :smile:

4 Likes

Zvirata jsou aktivisti, zaby hlemyzdi a sneci se zase lepi k silnici :man_shrugging:t2:

Já mám určitě raději výhru v tenise nebo ve volejbale když je po těsné bitce, než když dominuji/dominujeme. Zápas v tenise s moji ženou kde vyhraju 6-0 a 6-0 jsem párkrát zažil a stálo mě to hodně úsilí nedat znát jak se nudím :grin: To mě opravdu nenaplní. Ale každý jsme jiný a já to beru, ale užít si dominanci více než těsný vítězství shledávám jako zklamání, co se obecně sportovních hodnot týče.

4 Likes

Velmi dobre napisane… Verstapen uz od prvych zavodov vytlacal Hamiltona mimo trat bez trestov… niekolko krat mu to pustil na vnutrajsok s vedomim ze tu zakrutu nevyberie a vytlacil oboch mimo trat… a vsetko bolo v poriadku… verejnost uz bola presytena, tym ako ich Hamilton valcoval preto mu vsetko trpeli, ba dokonca aplaudovali… Videli sme v roku 2022 ked Russell vytlacil Verstapena v prvej zakrute, aky bol rozcarovany co si to Russ dovolil :smiley: A hned mal urevane reci ze zavody sa v prvej zakrute nevyyhravaju… kolko krat on druhych vytlacil v prvej zakrute… ja sa uz tesim na dni, ked bude RB tak cca 2-3 tim v sstartovom poli a on bude zase v tesnych subojoch… kolko zase buraciek a kontaktov bude…

3 Likes

Jsou lide mene narocni, tem staci cumet dve hodiny na krouzeni predem znameho viteze, na tenis 6:0 6:0 atd.

1 Like

Úplně jednoduše - kdyby to řekl Ham nebo Alo, tak je tu nablito od těch stejných, co tu Maxe obhajují, tady se ničeho jinýho nedočkáš

4 Likes

Pomalu se dostavaji z soku, zapach blitek vsude, navic tohle neni vsechno kazdym dnem to bue horsi, co si tady jeste pocteme bude zabava :rofl:

Podle me se media zacnou bavit Verstappenem, uz po Miami odpovidal vicemene vyhradne sakrasticky.

To jo, ale tak Německo přece nehraje neustále s Alžířskem, ne? Verstappen má dominantní auto už minimálně třetím rokem a vyhrává 8:0 skorem každý závod díky tomu…no a za tu dobu, co o něm začlo kolovat, jak je bezkonkurenční s brutální psychikou, tě tohle prostě praští přes čumák, že to vypustil zrovna on. Člověk by čekal jiný zvíře. :sloth::lion:

S jinými sporty, individuálními sporty, se to těžko srovnává, tam to bude vždycky kulhat na obě nohy. Jinde si musíš letitou dominanci vydřít a nedokážeš jí udržovat pomocí auta - čím víc dominuješ, tím je to svým způsobem i těžší neustále to dokazovat dokolečka.

“The better you get, the harder it is to be good.”

Tak o tom ani na moment nepochybuji.

1 Like

Je mi zle jak svine od rána a ještě musím makat na sluníčku. Kdybych umřel, tak fandi za mě.
A vzpomínej s láskou.

1 Like

Tak jo, budu za tebe fandit Alovi a Pardubicím no

1 Like

Ano motorsport bude vzdy kulhat na obe nohy, stejne jako konske dostihy.

Treba je Max slabej jako cajicek. Spousta lidi tady si to mysli. McLaren se dotahuje Ferko taky.

Jak jsem psal vyse. To ze ma Max radsi krupicovou kasi neznamena, ze nedostane jahly.

Je v pohode ze ti to vadi, jen si myslim ze nemas pravdu v tomhle:

Soude podle tvych prispevku, nejsi zrovna fanda Maxe, takze je prirozene, ze by jsi chtel videt neco jineho. Jen mam dojem, ze at by rekl co rekl, stejne by se ti to nelibilo. :wink:

5 Likes