Verstappen: Radšej vyhrávam preteky s dvadsaťsekundovým náskokom ako po tesnom súboji | Magazín F1 - F1online.sk

…Koupili si byt u závodní dráhy, ale jezdili jim tam auta…

Zelený Benetton pořád krásný.

Tak ano, ved posledne preteky dokazali, ze ked ma maly naskok, robi chyby…

Tak sorry jako že Max nedbá na svůj PR status jako třeba Hamilton, který byl už několikrát usvědčen z toho, že řekl to co chtěli slyšet fans a ne to co myslel :grinning:

7 Likes

Jeden skvost vedle druhého. Osobně jsem se nejvíce kochal Lotusy. Dost mě překvapil malý počet Ferrari, když ještě stále existují a nejspíše vyrobili největší počet vozů.
Nejlepší závody byly právě s těmi nejstaršími vozy.

A proč né? Mohl bys pronajat na jeden víkend svůj byt a za jeho výnos strávit měsíc v klidném Karibiku.

Tak to muze rovnou skoncit, nikdo mu neda auto s 20s gapem pred zbytkem, cele je to nesmysl stejne jako vsechny jeho tituly, je to cerne obdobi cele historie.

Ahoj svaly zapoj.

Ty si myslíš že to tak maj všichni a jen to neřeknou? Nevěřím tomu. Dočasně možná, ale dosáhnout úspěch po vyrovnaném boji věřím že je pro mnohé daleko silnější než neustále dominovat přes 20s v cíli.

1 Like

To jsem ale nenapsal ani zdaleka. :slightly_smiling_face:
Tady jde o to, že většina jezdců má nějaké to základní PR cítění ( což není špatně) a podobné myšlenky filtruje. Kdyby jsi měl super schopnost vnímat myšlenky, tak by jsi se divil :grin:

Nemusíš se omlouvat že to že Max práskl jak to má :thinking: Je jasné že někdo je lepší PR figurka, někdo ne, tím líp když můžeme zhodnotit skutečnost než spekulovat zda to někdo myslí falešně nebo ne.

3 Likes

60te roky su tiez brutalne

Nemusíš Verstappena omlouvat…nevím no, po takové době dominance říct tohle…ok, možná to bylo upřímný, ale za mě docela trapas. :unamused: Nevěřím, že to takhle každý má, resp. že by to takhle každý měl, být v jeho pozici.

4 Likes

Vitezit bez boje je mozna pro nekoho fajn, ale co s tim ma spolecneho fanousek, divaci, vsechno kolem motorsportu potom ztraci smysl, jestli si to nekdo neuvedomuje a jeste to prodava jako zradlo do medii tak je to ocas.

3 Likes

Dnes v Monaku bylo nádherně, že každá éra měla své kouzlo. I ta současná.

2 Likes

No a ja jsem presvedcen, ze kazdej sportovec chce porazit toho druheho co nejvetsim rozdilem, nebo alespon tak, ze bude jasna ta dominance.
Tenista na GS chce vyhravat ve trech setech, fotbaliste minimalne o dva goly, bezci s prehledem kontrolovat prvni misto, boxeri vyhravat KO, atd.
To ze nekteri vykladaji jak maji radi souboje. At si kazdej rika co chce. Predpokladam ze vetsina z nas sportovala, nebo alespon hrala sachy.
Neverim, ze je tu nekdo, kdo by nerad dominoval. Kdo by si rekl. Jo dali jsme jim ctyrku a oni nam ani banana, to je ale skoda, ze to nebylo vyrovnany a nerozhodlo se to az na penalty.

Ano verim, ze piloti uprostred pole radi bojuji, co jineho by taky meli delat. Lando odstartoval z sesteho mista ne? Predjel vubec nekoho? Mozma po startu, ale v prubehu zavodu ne. Ze by mu ty souboje chybeli? Pochybuji.

9 Likes

Zase, já si nemyslím že to tak má každý. Ta myšlenka byla, že určitě Max není sám co si tohle myslí, akorát ostatní nemaj na to to říct veřejně.
Třeba Alonsa musí pohánět něco víc, jinak by se na to už dávno vykašlal, takže ty můžeš být v klidu, na dalších přeci nezáleží :grin:

2 Likes

Tak zrovna Alonso, ten nezna slitovani. Ten by nejradsi kazdeho zadupal. Alespon se to tak jevi ted. Ten se predvadi sakra rad, o kolik je lepsi nez druzi. :grinning:

3 Likes

Alonso pije krev jednorožců a pohání ho touha nesmrtelnosti

1 Like

Krev mladých panen ne?

to neviem, ale evidentne pije krv kdekomu tu na fore.

1 Like