Verstappen poľahky vyhrá, obáva sa Lewis Hamilton | Magazín F1 - F1online.sk

Strata casu, lebo cisla vravia jednoznacne…

Tak prosim ta daj mi tie cisla :slight_smile: ja mam rad statistiky :slight_smile:

tak si zrataj kolko krat Ver vypadol… aj napriek tomu je pred hamiltonom…
Potom si zrataj PP…

Tak si zrataj kolko krat to Ham tento rok posral a kolko stratil bodov ? :slight_smile:

To ze nieco ookazil neznamena ze by tam uspel, ak neratame sprint taliansko.

Baku ? V Imole mohol kludne vyhrat, rychlostne boli natom lepsie a to sa este mohol podakovat SC pretoze bol kolo pozadu.
V Monaku skonicl v Quali dokonca za Gaslym zatial co Bottas 3. V rakusku bol tiez v jednom preteku az na 4 miesto zatial co v prvom na druhom. Tych chyb ma Lewis tento rok viac a moze dakovat, ze Max ma tolko nestastia.
A inak co sa tyka pretekovej rychlosti tak bol Merc v Imole, Portugalsku, Spanielsku, Silverstone, Madarsku, Monze, Franzusku (tam to RB vyhral po strategickej stranke) lepsi. A na tratiach ako Baku, Zandvort alebo Monako ak by Lewis startoval z prveho miesta tak by ho Max tiez nepredbehol. Kde bol RB lepsi, Bahrajn, Monako a Rakusko. A co sa Spa tyka tak si myslim, ze asi by bol Merc natom trocha lepsie.
Je to urcite viac vyrovnane ako v predchadzajucih rokoch ale Merc je stale najlepsie auto v poli.

1 Like