Verstappen o nehode: Prišlo to z ničoho nič… | Magazín F1 - F1online.sk

Je to nebezpečne tak či onak chlapci idu v 350km za hodinu hlavne má prekvapilo že tým mal data že je to celé Ok

to nebol preklep, stale sa tu tym ohana.

dve hodiny dvihas cinky, tri hodiny pises hluposti na internete, pecies stejk, pijes pivo, “staras sa” o zenu, strazis six pack, jednoducho prima chlapik.

2 Likes

Bod 4som ani necital, pretoze ma rozosmial bod 3. Vidim, ze viac utocis na mna, ako sa venovat teme.
Sama urazka a ponixovanie pritom ma nepoznas.
Skor to budes ty, komu tecu nervicky :kiss:

Však samozrejme že si nečítal ako som písal vyssie stále to isté dookola u teba najprv mudrujes potom nečítas. Hahaha veru tečú mi ale slzy z teba…

1 Like

Ked to po tebe citam, len sa utvrdzujem v tom, ze si totalne decko. Trapne naklady, level detsky rap :man_facepalming:
Najprv o mne vymyslene pribehy a potom o sebe, aky si nabijak :rofl:
Tu nieco smrdi :shushing_face::dash::poop:

Hyena zbabele reakcie checklist: “nemám čas to citat” check “ďalej som už ani nečítal” check “si totalne decko” check opakujes sa pri kazdom jednom argumente kde opozicna osoba si na teba trošku zrobi čas to isté si robil aj pred 5 rokmi na f1.sk a nič sa nezmenilo. U niekoho sa vyvoj zastavi skôr…

1 Like

Ty si raidne dietatko a z coho to vlastne prameni ? Ze som si dovolil napisat reakciu na tvoj profesionalny koment a ty si to neuniesol, tak si zacal najprv urazat ? :man_facepalming:
Ved ty tu bojujes, ako by som ti zobral auticko na pieskovisku :smiley:

Hahaha tak za

  1. Že si pod papučou si tu prehlásil sám “nemôžem pozerať lebo žena pozerá seriál” a esmeralda bola len referencia toho seriálu
  2. Si tu anonymný vyskakujes do ľudí, posmievas sa ako typický keyboard warrior aj mne si neargumentoval ale nakazal si mi “nemudrovat” tak sa normálna konverzácia môj milý nezačína, však ta už odtiaľto aj raz vykopli.
  3. Že piješ sójové mliečko si mi písal na starom webe keď si ma presviedčal že mäso nemá žiadne výhody oproti rastlinnej výžive. Nepamätáš?
  4. Pripeceny inak povedané hlúpy podľa mňa si keď jediný tvoj argument nestojí za nič a nevieš sa otvoriť inému názoru ktorý som ja predložil. Keď nanajvýš som sa opieral o fakty a názory iných odborníkov z okolia f1.
    Takže nie jediný ktorý tu bojuje ako na pieskovisku si ty ja som si už len z teba utahoval…
1 Like
  1. Nemohol som kukat Q, som pod papucou. Co ty vlastne argumentujes, ked po jednej vete napises, ako to u nas funguje ? Sa nedivim, ze aj v inych temach pises bludy na zaklade vlastnych milnych predstav.
  2. Som nevedel, ze kazdy tu ma v profile skutocne meno a pod nim adresu. A znova keyboard w. preco nepuses cely text po anglicky, takto ke to viac IN ? AKO SA ZACINA KONVERZACIA ? Sa pozri na svoje prispevky, v kazdom urazas, pretoze utrpelo tvoje malicke ego.
    3.nepijem sojove mliecko nikdy som to nenapisal takze klames a ohladom stravy som pisal nieco v tom zmysle, ohladom podielu urcitych veci, ktore obsahuju viac prave rastliny, nie ze to preferujem, alebo podporujem. Ale to by si mal vediet, kedze 2hodiny potis celo kazdy den.
  3. Ja sa neviem otvorit ???
    Ja som ti napuisal odlisny nazor a ty si tu argumentoval googlom a zmluvou s fia a DOSLOVA SI ZABIL o pneumatikach 16rokov starych… ktore v f1 neboli roky… to su argumenty ? :rofl:
  1. Ja som nič na tvoju situáciu doma neargumentoval chlapče len som si z teba robil srandu. 2+2 vieš koľko je lebo ti to veľmi nepáli?
  2. Ja tvoje meno nepotrebujem je mi ukradnuté ale definícia slova keyboard warrior je niekto anonymný za klávesnicou ktorý sa posmieva a vyvýšujé nad druhých to ty robíš neustále. A poslanie niekoho nemudrovat je veru nie dobrý začiatok konverzácie. Jedine ego ktoré tu utrpelo bolo to tvoje, máš pirellky na svojom autíčku a tak žiadna kritika nieje na mieste?
  3. Ale písal môj zlatucky si mi poslal celú stranu od nejakej trénerky aké výhody má sójové mliečko tak tu teraz nepodskakuj a neboj ja o svojej výžive viem dostatok keď ta mrzí že ty posilku vidíš akurát tak na obrázku nieje môj problém.
  4. Vidíš aký si ty hlúpi jediný tvoj argument bol “fia im take gumy nakazala take robia” čo som ti aj po lopate napísal že je strašne jednoduchý pohľad na vec a stále si nepochopil tak ako si nepochopil z gumami 16 rokov starými ono ešte raz pre teba životnosť dezena a konštrukcia gumy sú dve rôzne veci a fia doslova žiada aby dezén mal krátku životnosť ale konštrukcia to ma zvládnuť. Tak ako teraz v Baku tak aj napríklad v silverstone 2020, spa 2017 atd atď dezén ešte fungoval a konštrukcia praskla. Vieš nikto zdravý nečaká že by gumy z obdobia 98-2010 boli dostačujúce na dnešnú formulu argumentoval som že tie firmy michelin a bridgestone nemali problém s vybuchmi gum vo svojom čase v F1 a tak by aj teraz zrobili lepšiu konštrukciu ako pirelli keďže z všetkými troma máme skúsenosti a len pirelli ma takýto problém ale teba sa to dotklo na duši a samozrejme si nepochopil…

to mas asi z toho “astrogenu” ale didiky ti narastli fajne. mozno by si sa mohol raz za cas pozriet aj do kniznice.

Ja uz nema ani sil reagovat na neho… sama chyba a prekrucanie, to uz sa radsej s tebou hadam :rofl:
Este ked pise o aroganci a egu a on tu skatulkuje ludi na zaklade jedneho slova…
Ale naklada, na zakladke by skoroval :face_with_hand_over_mouth:
“posilku vidíš akurát tak na obrázku”
“máš pirellky na svojom autíčku”
Toto uz hranici s abstakmi :upside_down_face::crazy_face:

Ešteže si to opravil niekto by si aj pomyslel že sa len robíš sčítaním.

esteze ta to trapi :rofl: ze sa musis hrabat v historii

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Hahaha ty máš nejaké nemravne fantázie so mnou že sa tu snažíš upútať moju pozornosť citáciami a reakciami od veci na mňa? Svrbí ta niečo že mi tu podsuvas svoje komplimenty a rozkazuješ čo mám čo kde? Obsesia a prenasledovanie nieje zdravé…

a to su ake?