Verstappen má veľkú pohodu: S takým náskokom sa nemôžeme sťažovať | Magazín F1 - F1online.sk

Sobotňajší debriefing Maxa Verstappena bude veľmi krátky. So svojím tímom na ňom ani nebude mať čo rozoberať vzhľadom na to, aký bol v sobotu so všetkým spokojný. Život pilota Red Bullu je skrátka krásny.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/151112/verstappen-ma-velku-pohodu-s-takym-naskokom-sa-nemozeme-stazovat

No co odbornici, maju Vertappenove vitazstva a rekordy vacsiu vahu ako tie Hamiltonove? Lebo mne to pride ze sa vozi s podobnyn a mozno aj s vacsim naskokom. No a kym to pre neho je zabava, pre nas je to opat smutna sezona, hadam ovela horsia ako sme vsetci cakali. Hold Adrian je genius.

2 Likes

Je to horší, když on tam má jen Pereze.

Lewis měl zase Bottase a Rosberka 2015 :stuck_out_tongue:

Rosberg byl dobrý, uměl tlačit a neustále hledal cesty jak na Hama.

1 Like

2015 mu ale nesedlo, tam to měl Lewis laciné.
Pokud spočítám “laciné” tituly tak Lewis má 2015,19 a 20 a Max má 22,23,24 a 25. Tři versus čtyři, fakt velký rozdíl?

Fuj, jsem otevřel výsledky 2015…těch doublů, hnus. :grinning: Ještě už máme to období temna za sebou

2 Likes

Pokud 2015 s Rosbergem nazveme laciné tak tuhle eru RedBullu s Perezem můžem uplně vymazat :grin:

1 Like

To už je jen o úhlu pohledu, protože pokud má někdo jasnou převahu, tak jedno jestli to 3,5,8 desetin. :slightly_smiling_face:

Já myslím že 2015 to ale bylo taky blíže, nevyhrál on ten rok duel nad Hamem v kvalifikaci? Něco mi říká že jo.

NN, to bylo 2014. V 2015 si Lewis vybudoval dost náskok a až v závěru se Rosberk vzchopil

Vettel, hrdina narušitel :heart:

Tolikrát Rosberg porazil Hama? Jak to má Perez :face_with_hand_over_mouth:

1 Like

Tak když odečteme poslední 3 závody, které Lewis vypustil protože bylo už jasno, tak je to Lewis 10 výher versus 3 výhry Vettela a Rosberka …podle mě jednoznačná záležitost :slightly_smiling_face:

Sila timoveho kolegu je vzdy relativna. Keby v Red Bulle sedel Hamilton, tak je z Pereza mozno druhy Rosberg. :thinking:

5 Likes

To je samozrejme neporovnatelny, je to tak jak to je, ja vidim jedno auto vepredu a derava slozita pravidla ktera se daj ohybat dle libosti, pac se v nich nikdo nevyzna, natoz nejaky fanousek :rofl:

Neviem čo stále máte s 22, keď tam prvú polovicu sezóny bolo Ferrari lepšie, v najhorších prípadoch vyrovnané RBR. To, že si to spackali sami chybami v tíme, u jazdcov a zlými stratégiami nie je chyba RBR

5 Likes

Nemyslím si že by Rosberg neodvedl lepší práci než Perez, ale prokázat to nemohu, takže nemám munici.

1 Like

Jasne ze maji vetsi hodnotu. O tom se nemusime bavit.


pokracujeme

To sem dát my tak jsme mrtvý :skull:

preto som ti spravil sluzbu, teraz si mi zaviazany, ze som ti zachranil zivot