Verstappen má jasno: Prvé preteky sú dôležitejšie ako posledné | F1online.sk

Holandský pilot F1 Max Verstappen patrí k úplnej špičke kráľovnej motoršportu. Avšak, stále sa nestal majstrom sveta, i keď to naďalej ostáva jeho hlavným cieľom. Na posledné víťazstvo chce preto nadviazať hneď na začiatku novej sezóny.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/20529/verstappen-ma-jasno-prve-preteky-su-dolezitejsie-ako-posledne

Problém je, že Mercedes prakticky celú sezónu vyvíjal auto na rok 2021 a aktuálne nechával ladom.

Red Bull a fanúšikovia tak (opäť) majú dojem, že Red Bull stratu mazal a tento rok bude v hre. Pravdepodobne ale s testami (resp. so štartom novej sezóny) príde znova veľký skok Mercedesu.

Rád by som sa mýlil.

1 Like

Ved to…a rad bull sa bude musiet mat na pozore pred ferrari…a mozno aj astonom

ako sa zmenila dominancia jedneho timu na druhy ? vzdy necakane z roka na rok…
Mozno pride ferrari ci renault s dominantnym autom :eyes:

Ano mas pravdu, ze se to muze zmenit z roku na rok , bohuzel zaroven pripominam , ze dominance jednoho tymu vetsinou prisla se zmenou pravidel/motoru ne jen tak z cista jasna…

Moje prani, je a zustane, abychom nemenili jen jednu dominantni staj za jinou , ale abychom byli svedky boje o PK i na špici pole ne jen o 3-6 misto. … ale to je asi jen zbozne prani :pensive:

1 Like