Verstappen krúti hlavou nad asfaltom: Ak zaprší, asi budeme musieť nasadiť hroty… | F1online.sk

Na záver dodal: “Dúfam, že sa trať ešte zlepší. Som si istý, že Mercedes to dá zajtra dokopy, ale pre nás to bol pozitívny deň. Dnešná príprava nebola taká zlá, dobre sme zareagovali na podmienky, darilo sa nám v prvom tréningu. Dúfam len, že v kvalifikácii a pretekoch budeme konkurencieschopnejší. Nikdy neviete, čo sa stane.”


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/15840/verstappen-kruti-hlavou-nad-asfaltom-ak-zaprsi-asi-budeme-musiet-nasadit-hroty